Niedziela, 29 listopad 2015
Pogoda na dziś:
temp. 2 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 14 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 

Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Zagłosujcie na projekt o Przasnyszu (29 listopad 2015)

Uczniowie z przasnyskiego gimnazjum biorą udział w projekcie edukacyjnym. W jego ramach poznają miasto. Poznali już jego historię podczas spaceru z przewodnikiem i lekcji muzealnej. Od ponad miesiąca uczniowie prowadza stronę na Facebooku, na której publikują swoją pracę, a dokładniej jej efekty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szachowy sprawdzian w Bogatem (ZDJĘCIA) (28 listopad 2015)

Dnia 14.11.2015 roku odbył się XII Turniej Szachowy Memoriał Haliny Stusińskiej. Zawody zostały zorganizowane przez Zespół Szkół w Bogatem, przy współpracy Klubu Szachowego CKKF Promyk. Ich celem było uczczenie pamięci przedwcześnie zmarłej szachistki, nauczycielki - Haliny Stusińskiej. Fundatorem nagród był Urząd Gminy w Przasnyszu oraz Powiatowe Starostwo w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Głosowanie. Zaproś wielbłąda na Orszak Trzech Króli (28 listopad 2015)

Przasnyszanie, pamiętacie zeszłoroczne jasełka towarzyszące Orszakowi Trzech Króli? W roku 2016 mogą być jeszcze lepsze.

Jeżeli mieszkańcy zwyciężą liczbą oddanych na swoje miasto głosów, jego ulicami 6 stycznia 2016 roku będzie przechadzał się wielbłąd.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Policyjne działania „ALKOHOL I NARKOTYKI” (27 listopad 2015)

28 listopada po raz kolejny Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu włączy się w działania kontrolno - profilaktyczne pod hasłem „Alkohol i Narkotyki”.
Działania kontrolno – profilaktyczne podejmowane przez policjantów mają na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem kierujących i pieszych będących pod wpływem alkoholu czy narkotyków.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Koncert z okazji OTWARCIA BAZY RODZIN (27 listopad 2015)

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na koncert z okazji OTWARCIA BAZY RODZIN Szlachetnej Paczki
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkursy Klubu Przyjaciół Wszystkich Świętych (27 listopad 2015)

Klub Przyjaciół Wszystkich Świętych zaprasza do udziału w konkursie literackim i plastycznym
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"LAPBOOKI PROMUJĄCE CZYTELNICTWO" w Czernicach Borowych (ZDJĘCIA) (27 listopad 2015)

25 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych został rozstrzygnięty konkurs pt. „LAPBOOKI PROMUJĄCE CZYTELNICTWO”.

W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie klasy V.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zgłoś kandydata do Medalu im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego (26 listopad 2015)

Kapituła Medalu im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego prosi o zgłaszanie kandydatur do Medalu na rok 2015 w następujących kategoriach:
1. Twórca Uznany
2. Debiut
3. Medal Honorowy
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Kampania „16 dni przeciwko przemocy wobec kobiet” (26 listopad 2015)

25 listopada rozpoczęła się kampania: „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”, która potrwa do 10 grudnia br. Symbolem kampanii jest biała wstążka. 25 listopad został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Przeciwko Przemocy. Natomiast 10 grudzień Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)18-latek przyznał się do dwóch wyrw (26 listopad 2015)

Policjanci ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali podejrzanego o dwie kradzieże na tzw. „wyrwę”. 18-latek przyjeżdżał do Ostrołęki z sąsiedniego powiatu - przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)PiS zaprasza na spotkanie w Krzynowłodze Małej (26 listopad 2015)

Prawo i Sprawiedliwość zaprasza na spotkanie z parlamentarzystami oraz radnym powiatowym. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 29 listopada w Krzynowłodze Małej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Obniżyć ceny gruntów? (26 listopad 2015)

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego poruszono sprawę przetargów na sprzedaż użytkowania wieczystego gruntów położonych na terenie Przasnyskiej Strefie Aktywności gospodarczej w Sierakowie. - W związku z brakiem zainteresowania potencjalnych inwestorów działkami położonymi w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej w Sierakowie składam jako propozycję do rozpatrzenia przez Zarząd Powiatu wniosek dotyczący sprzedaży gruntów na Strefie Gospodarczej w Sierakowie z 70% bonifikatą, a z zobowiązaniem nabywcy do zatrudnienia w przeciągu np. 3 lat, 5 osób z terenu powiatu przasnyskiego – poinformował zgromadzonych Janusz Ćwiek.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Podziękowanie za pomoc w zorganizowaniu I Miejskiego Dnia Seniora (26 listopad 2015)

W imieniu Pani Haliny Fabrykiewicz Przewodniczącej Rady Seniorów zamieszczamy Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu I Miejskiego Dnia Seniora.
+ czytaj dalejJesienne spotkania z poezją Krzysztofa Cezarego Buszmana (26 listopad 2015)

W niedzielę  22 listopada zapraszamy na spotkanie z poetą Krzysztofem Cezarym Buszmanem pt. „Podróż z Aniołem Stróżem”. Poeta będzie czytał swoje klasyczne wiersze przed błogosławieństwem na wszystkich Mszach Świętych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)E – motywacja w Bogatem (26 listopad 2015)

W czwartek, 19 listopada po raz kolejny seniorzy z gminy Bogatem spotkali się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bogatem im. Józefa Narzymskiego, aby obejrzeć i wziąć udział w spotkaniu realizowanym przez Orange dla Bibliotek pod tytułem E – motywacja „Ograniczyć ograniczenia”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Działania „Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych” (25 listopad 2015)

Przasnyscy policjanci włączyli się w realizację działań prewencyjno-kontrolnych  pn. „Tydzień Bezpieczeństwa Pieszych”. Działania ukierunkowane są głównie na zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym niechronionym uczestnikom ruchu drogowego, pieszym i rowerzystom. Akcja potrwa do 27 listopada br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Mikołaje, gwiazdki i świąteczne opowiastki - warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej (25 listopad 2015)

Zbliża się grudzień, a wraz z nim najpiękniejsze Święta Bożego Narodzenia.
Z tej okazji Biblioteka Pedagogiczna przy ul. Szpitalnej 10 zaprasza uczniów szkół podstawowych na warsztaty: "Mikołaje, gwiazdki i świąteczne opowiastki"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Warsztaty Bożonarodzeniowe "Jest taki dzień..." (25 listopad 2015)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na Warsztaty Bożonarodzeniowe "Jest taki dzień..."
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Mieszkańcy powiedzieli kurnikom „nie” (25 listopad 2015)

W ostatnim czasie mieszkańców gminy Krzynowłoga Mała zelektryzowała wiadomość o możliwej budowie fermy kurzej w bezpośrednim sąsiedztwie gminnej wsi. Inwestor zamierzał wybudować na terenie kolonii Krzynowłogi Małej fermę brojlerów lub zarodowej trzody chlewnej. Po spotkaniu, które odbyło się 17 listopada z udziałem mieszkańców i władz gminnych, z tego pomysłu ostatecznie zrezygnowano.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Interwencje Straży Pożarnej od 18 do 24 listopada 2015 r. (25 listopad 2015)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.