Sobota, 04 lipiec 2015
Pogoda na dziś:
temp. 31 °C
temp. odcz. 34 °C
wiatr 4 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,19 zł
(+0,02%)
3,78 zł
(-0,17%)
5,90 zł
(-0,24%)
 
 

Smerfne balety na zakończenie roku (ZDJĘCIA) (04 lipiec 2015)

25 czerwca w miejscowości Przejmy Rodzice, dzieci i kadra z Językowego Przedszkola „The Academy of Smurfs” bawili się podczas Festynu Rodzinnego. Przy dziecięcych przebojach wspólnie bawili się duzi i mali, chętnie również uczestnicząc w licznych konkursach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ORANŻADA Z SOYKĄ (04 lipiec 2015)

To już w tę niedzielę! 5 lipca w Chorzelach zagra Stanisław Soyka, a jego supporterem będzie Jerzy Grzechnik. A wszystko to w scenerii dawnej wytwórni oranżady w Chorzelach. Bilety będzie można kupić także przed samym koncertem!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zatrzymany podczas legitymowania (04 lipiec 2015)

Dzięki szybkiej reakcji policjanta po służbie, zatrzymano poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku 21-letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Włącz rozum i „nie daj się zrobić w słupa” – kampania Ministerstwa Finansów (03 lipiec 2015)

W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szpital w Przasnyszu będzie miał nowoczesną salkę zabaw dla dzieci! (03 lipiec 2015)


Leki, specjalistyczna opieka, wsparcie rodziny, uśmiech – to najbardziej podstawowe elementy, które sprawiają, że mali pacjenci wracają do zdrowia. Co jeszcze może wspomóc skuteczność procesów terapeutycznych? W odpowiedzi na to pytanie przedstawiciele firmy Teva we współpracy z niezależnymi ekspertami prowadzą akcję pod nazwą TEVA Dzieciom – Baw się i zdrowiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zmiany dotyczące wydawania kart parkingowych (03 lipiec 2015)

Burmistrz Przasnysza informuje, że z dniem 01.07.2015 roku ulegają zmianie przepisy dotyczące wydawania kart parkingowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)REKONSTRUKCJA BITWY szlakiem frontu wschodniego I Wojny Światowej (03 lipiec 2015)

W dniach 11-12 lipca br. zapraszamy na uroczystości upamiętniające 100-lecie Bitwy Przasnyskiej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ostrzeżenie meteo - upał (03 lipiec 2015)

Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej opublikowało prognozę zagrożeń meteorologicznych związanych ze zbliżającymi się upałami. Przewiduje się, że wysoka temperatura utrzyma się od soboty, 4 lipca, do środy, 8 lipca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Święcenie pól w Starej Krępie (ZDJĘCIA) (03 lipiec 2015)

Uroczystość święcenia pól, tak ważna dla społeczności gminy Przasnysz, jest praktykowana od lat w różnych miejscowościach. Ale rzadko kiedy udaje się ją zorganizować w taki sposób, jak było to minionej soboty, 20 czerwca, w sołectwie Stara Krępa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Korzystaj z Kalendarza na ePrzasnysz! (03 lipiec 2015)

Chcesz dowiedzieć się, jakie imprezy czy spotkania organizowane są w Przasnyszu i okolicach? A może chcesz podzielić się zaproszeniem na jakąś uroczystość? Nic prostszego! Skorzystaj z nowej funkcji ePrzasnysz - Kalendarz z zapowiedziami!
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)MBP: "Kolorowe wakacje" - zajęcia w Filii nr 2 (03 lipiec 2015)

W Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej rozpoczęliśmy "Wakacje z Biblioteką".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwszy koncert z cyklu "Przasnyskie Lato Muzyczne" (02 lipiec 2015)

Parafia Rzymskokatolicka pw.św.Wojciecha w Przasnyszu oraz Burmistrz Miasta Przasnysz zapraszają na pierwszy koncert z cyklu "Przasnyskie Lato Muzyczne" w przasnyskiej Farze. Koncert odbędzie się w najbliższą niedziele o godz. 16:00 w kościele farnym, w Przasnyszu. Zagrają Tomasz Woźniak - trąbka i Marcin Sówka - organy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zakończenie roku szkolnego w Językowym Przedszkolu „The Academy of Smurfs” (ZDJĘCIA) (02 lipiec 2015)

W dniu 24 czerwca 2015 r. w Językowym Przedszkolu „The Academy of Smurfs” w Przasnyszu, odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Było jak zawsze wesoło, ale i trochę łez też było.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Policja przyszłości - KONKURS (02 lipiec 2015)

Wyobraź sobie, czym zajmuje się Policja w przyszłości. Jakie ma wyposażenie? Jakie umundurowanie? Jakie zadania realizuje w trosce o Twoje codzienne bezpieczeństwo?
Zaprojektuj, jak wyobrażasz sobie polską Policję przyszłości. Niech jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Tygodnik w Przasnyszu" o starostwie: auto służbowe za 180 tysięcy zł i płatna obsługa medialna (02 lipiec 2015)

Nowe Volvo za 180 tys.złotych dla starostwa i nowozatrudniona urzędniczka do promocji projektu zdrowotnego, której mąż pobiera miesięczne wynagrodzenie za publikowanie na swoim portalu internetowym informacji, sprostowań i ogłoszeń starostwa. Tymi kontrowersyjnymi tematami zajął się ostatni "Tygodnik w Przasnyszu" czyli przasnyskie wydanie Tygodnika Ostrołęckiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (20)Zatrzymany za posiadanie broni bez zezwolenia (01 lipiec 2015)

Policjanci z Jednorożca zatrzymali 29 letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu przasnyskiego, który posiadał broń i amunicję bez wymaganego zezwolenia. Mężczyźnie grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Nowe czarne punkty nad wodą (01 lipiec 2015)

Co roku latem, gdy tylko słupki rtęci zaczynają piąć się w górę, mazowieckie plaże i kąpieliska zapełniają się ludźmi. Każdy szuka sposobu na upał, często zapominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Świadczy o tym chociażby fakt, że wiele osób na miejsce wypoczynku wybiera niestrzeżone i niebezpieczne kąpieliska. Dlatego, aby uczulić je na czyhające na nie zagrożenia, samorząd województwa mazowieckiego wspólnie z policją od sześciu lat oznacza najbardziej niebezpieczne miejsca tzw. czarnymi punktami wodnymi. W tym roku pojawi się 13 kolejnych i tym samym na Mazowszu będzie już 121 takich punktów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Otwarte towarzysko-integracyjne zawody wędkarskie (01 lipiec 2015)

Koło PZW nr 70 w Przasnyszu w przyszły weekend organizuje Otwarte Towarzysko-Integracyjne Spławikowo-Gruntowe zawody wędkarskie na rzece Narew w m. Ponikiew na które serdecznie zaprasza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Świętojańskie wspomnienie w gminie Przasnysz (ZDJĘCIA) (01 lipiec 2015)

Tradycją mieszkańców gminy Przasnysz stało się już coroczne organizowanie nocy świętojańskiej. W tym roku impreza ta odbyła się 21 czerwca w miejscowości Obrąb, a jej organizatorem było Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz wespół ze Szkołą Podstawową w Obrębie, jednostką OSP z tej miejscowości oraz tutejszym Kołem Gospodyń Wiejskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Interwencje Straży Pożarnej od 24 do 30 czerwca 2015 r. (01 lipiec 2015)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.27 s.