Niedziela, 26 czerwiec 2016
Pogoda na dziś:
temp. 18 °C
temp. odcz. 18 °C
wiatr 12 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Krasne: Utrudnienia w ruchu drogowym. (25 czerwiec 2016)

W związku z organizacją zawodów sportowych pod nazwą KORONA ZIEMI PRZASNYSKIEJ w dniu 26.06.2016 r. na terenie gminy KRASNE nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZUS informuje klientów (25 czerwiec 2016)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczyna wysyłkę „Informacji o stanie konta ubezpieczonego w ZUS”. Jednocześnie apeluje do klientów  o uważne przeczytanie tej korespondencji. To nasza przyszłość emerytalna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Noc Świętojańska - Gminno-Parafialny Festyn Rodzinny w Krasnem (24 czerwiec 2016)

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Krasne i powiatu przasnyskiego na Gminno-Parafialny Festyn Rodzinny w parku w Krasnem
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Fraktale w przasnyskim gimnazjum (ZDJĘCIA) (24 czerwiec 2016)

W ostatnim tygodniu szkoły przasnyscy gimnazjaliści mieli szansę wziąć udział w pokazie naukowym zorganizowanym poprzez Urząd Miasta Przasnysza oraz Mazowiecki Instytut Kultury w ramach Festiwalu „Fabryka Światła”, który odbędzie się we wrześniu w Przasnyszu. W związku z tym, że tegorocznym motywem przewodnim festiwalu będą fraktale, dlatego też pokaz ten miał na celu wprowadzenie młodzieży w ową tematykę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Niepełnosprawni bez pracy i pensji. Przasnyska Jategra w "Interwencji" (VIDEO) (24 czerwiec 2016)

Dramat pracowników zakładu pracy chronionej w Przasnyszu. Od wiele miesięcy nie otrzymywali pensji, ale prawdziwa tragedia miała miejsce 1 kwietnia. Wtedy stawiając się w zakładzie, zastali zamknięte bramy. Do tej pory nikt ich nie zwolnił, nie wydał świadectw pracy, przez co nie mogą podjąć nowej. Przeprowadzone kontrole wykazały liczne nieprawidłowości w działalności spółki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (11)Mietek Szcześniak i Deus Meus zagrają w Przasnyszu (24 czerwiec 2016)

Zapraszamy do Przasnysza na koncert, podczas którego wystąpi zespół Deus Meus i Mietek Szcześniak. Zapraszamy 20 lipca 2016 r. na Rynek Miejski.
To wydarzenie rozpocznie Światowe Dni Młodzieży w Dekanacie Przasnyskim.
Wstęp wolny!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festiwal Projektów Edukacyjnych w Krzynowłodze Małej (24 czerwiec 2016)

Jak co roku w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej odbył się niezwykły Festiwal Projektów, podczas którego uczniowie drugich klas gimnazjalnych prezentują efektowne pokazy edukacyjne przygotowane specjalnie na tę okazję.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Bezpiecznie nad wodą - Festyn rodzinny (24 czerwiec 2016)

Przed nami pierwszy wakacyjny weekend, to właśnie z tej okazji pragniemy serdecznie zaprosić na festyn rodzinny, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 25 czerwca o godzinie 12:00 na plaży miejskiej w Makowie Mazowieckim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Diamentowe Gody Państwa Borzymowskich (24 czerwiec 2016)

Minęło 60 lat od najważniejszego dnia w życiu Marianny i Bronisława Borzymowskich. Osiemnastoletnia dziewczyna i dwudziestoletni chłopak zakochali się w sobie i postanowili spędzić razem resztę swego życia. W czerwcu, 1956 roku w Czernicach Borowych powiedzieli sobie sakramentalne Tak. Mimo upływu lat Bronisław nadal z zakochanym wzrokiem patrzy na swoją Mariannę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpieczny weekend - pierwszy weekend wakacji 2016 (23 czerwiec 2016)

Zbliża się pierwszy weekend wakacji. Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego.
Aby ten weekend był bezpieczny przasnyska Policja od 24 do 26 czerwca przeprowadzi działania „Bezpieczny Weekend”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Relacja uczniów z Sejmu Dzieci i Młodzieży (23 czerwiec 2016)

Dwóch uczniów Gimnazjum Publicznego w Krasnem reprezentując swoją szkołę zasiedli w ławach poselskich na XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Przeczytaj jak wspominają te wydarzenie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Piknik parafialny u Ojców Pasjonistów (ZDJĘCIA) (23 czerwiec 2016)

W niedzielne popołudnie, 19 czerwca w parafii Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu, w ogrodzie klasztornym Ojców Pasjonistów odbył się Parafialny Piknik Rodzinny. Impreza rozpoczęła się od wspólnej modlitwy wraz z ojcami, a następnie zaproszono wszystkich do wspólnej zabawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Góry, lodowce, fiordy i białe noce - efekty kolejnej wyprawy po zakątkach Europy (23 czerwiec 2016)

W dniach 5-12. czerwca grupa 50-ciu licealistów z LO im. KEN w Przasnyszu udała się na tradycyjną wycieczkę po Europie, której trasa liczyła 4 500 km. Po greckiej eskapadzie z ubiegłego roku, tym razem przyszła kolej na autentyczną zmianę klimatu i podróż w chłodniejsze regiony Starego Kontynentu, czyli do Skandynawii.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MOPS: Pielgrzymka do Płocka (23 czerwiec 2016)

W dniu 16.06.2016 r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy wraz z rodzicami i pracownikami udali się na jednodniową pielgrzymkę do Płocka.
Tuż po godzinie 8.00 ruszyli przestronnym i komfortowym autokarem. Już od pierwszych chwil, przez cały czas trwania wyprawy, towarzyszył im ks. prał. dr Andrzej Maciejewski - organizator pielgrzymki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (23 czerwiec 2016)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Interwencje Straży Pożarnej od 15 do 21 czerwca 2016 r. (22 czerwiec 2016)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Udowodnił, że znana jest mu problematyka ekologii (22 czerwiec 2016)

Czego nie wolno używać w gospodarstwie ekologicznym? Co spożywać zimą, by uzupełnić niedobory witaminy D? Co to jest kompost? To tylko przykładowe pytania, z którymi zmagali się uczestnicy konkursu „Smak ekologicznej żywności” – około 50 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów, spośród których Paweł Walczak uczeń Szkoły Podstawowej w Mchowie poradził sobie najlepiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Mali Anglomaniacy śpiewają” (ZDJĘCIA) (22 czerwiec 2016)

We wtorek, 14 czerwca mali artyści z powiatu przasnyskiego zjawili się w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu na Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej „Mali anglomaniacy śpiewają”. Jego celem była przede wszystkim prezentacja umiejętności wokalnych i językowych dzieci z klas II i III ze Szkół Podstawowych z powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Blisko 600 tysięcy nielegalnych papierosów ujawnili przasnyscy policjanci (ZDJĘCIA) (22 czerwiec 2016)

Dzięki pracy operacyjnej policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o handel nielegalnymi wyrobami tytoniowymi. Funkcjonariusze znaleźli u niego ok. 580 tyś. sztuk papierosów różnych marek, tytoń i spirytus bez polskich znaków akcyzy, oraz dużą sumę pieniędzy. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia i wysoka grzywna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Piknik Średniowieczny w Lesznie (22 czerwiec 2016)

Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska zaprasza wszystkich mieskańców gminy i powiatu przasnyskiego na Piknik Średniowieczny organizowany z okazji Roku Sienkiewiczowskiego organizowanego wespół z Mazowieckiem Instytutem Kultury.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.