Piątek, 29 maj 2015
Pogoda na dziś:
temp. 21 °C
temp. odcz. 21 °C
wiatr 11 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,14 zł
(+0,29%)
3,79 zł
(-0,14%)
5,80 zł
(-0,38%)
 
 

Zawody wędkarskie z okazji "Dnia Dziecka" (29 maj 2015)

Zarząd Koła Nr 66 Przasnysz zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w dniu 06.06.2015r (sobota) na zawody wędkarskie z okazji "Dnia Dziecka"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)X edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu” (29 maj 2015)

Już po raz dziesiąty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Nabór prac trwać będzie do końca czerwca br. Po raz pierwszy zgłaszanie uczestnictwa można przesłać pocztą elektroniczną.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kulturalnie i bez przemocy w Krzynowłodze Małej (29 maj 2015)

„W atmosferze wzajemnego zaufania, życzliwości, akceptacji i miłości nie ma miejsca dla agresji” – pod takim hasłem w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej obchodzony był niedawno Dzień bez Przemocy i Dzień Kultury. To rokroczna akcja szkolna mająca propagować właściwe zachowania wśród dzieci i młodzieży.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Logopedyczny Punkt Konsultacyjny (28 maj 2015)

27 maja 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie w Logopedycznym Punkcie Konsultacyjnym, uruchomionym w Filii nr 2 dla Dzieci i Młodzieży z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Moi kochani Rodzice, dziękuję Wam…” - Dzień Mamy i Taty w Bajkowym Przedszkolu (ZDJĘCIA) (28 maj 2015)

Są dni wyjątkowe w roku w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji 26.05.2015r. dzieci z Bajkowego Przedszkola zaprosiły swoich kochanych rodziców.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie uczniów ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu (ZDJĘCIA) (28 maj 2015)

25 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych odbyło się spotkanie uczniów ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu: sztabowym aspirantem Tomaszem Dębek, młodszym aspirantem Piotrem Kuligowskim oraz Komendantem Gminnym Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernicach Borowych panem Krzysztofem Olszewskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Autokarowa pielgrzymka uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy (ZDJĘCIA) (28 maj 2015)

21 maja 2015 roku powitał nas deszczem i zimnem. Nie zniechęcił jednak pielgrzymów, którzy z determinacją i nadzieją w sercach ruszyli rankiem o godz. 7.30 w trasę. Pielgrzymkę zaczęliśmy wspólną modlitwą i śpiewaniem pieśni. Pomimo niesprzyjającej aury humory dopisywały wszystkim uczestnikom wyjazdu. Żartom, śmiechom, śpiewom nie było końca. I nim dojechaliśmy do Skępego, zaświeciło słońce. Jak się później okazało na cały dzień.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)IV Parafialny Piknik Rodzinny w Czernicach Borowych (28 maj 2015)

Parafia Św. Stanisława BM w Czernicach Borowych serdecznie zaprasza na IV Parafialny Piknik Rodzinny
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Festyn Rodzinny "Zaczarowany Jednorożec" (28 maj 2015)

Już 14 czerwca 2015 roku na stadionie sportowy w Jednorożcu odbędzie się festyn rodzinny "Zaczarowany Jednorożec" , podczas którego wystąpi zespół KOMBI.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)V PROFILAKTYCZNA GRA MIEJSKA W PRZASNYSZU (ZDJĘCIA) (28 maj 2015)

W Przasnyszu odbyła się kolejna Profilaktyczna Gra Miejska o Puchar Burmistrza Miasta. Organizatorami Gry byli: Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu oraz Komenda Hufca ZHP w Przasnyszu. W tym roku do zabawy przystąpiło 13 drużyn.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XXIII Zlot Szkół Sienkiewiczowskich (ZDJĘCIA) (28 maj 2015)

W dniach od 22 - 24 maja w Przasnyszu odbył się XXIII Ogólnopolski Zlot Szkół Sienkiewiczowskich.
Gospodarzem XXIII zlotu, była Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu , na który przybyły reprezentacje 38 szkół z terenu całego kraju, których patronem jest znany noblista - Henryk Sienkiewicz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dni Otwarte Językowej Szkoły Podstawowej nr 5 (28 maj 2015)

Językowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Przasnyszu ma ogromny zaszczyt Zaprosić Państwa na Dni Otwarte naszej placówki - dnia 09 czerwca (tj. wtorek) godz. 17.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI (28 maj 2015)

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Przasnyszu oraz Urząd Miasta Przasnysz już dziś serdecznie zapraszają do udziału w AKCJI HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI , która odbedzie się podczas DNI PRZASNYSZA
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Święto Rodziny w Świętym Miejscu (27 maj 2015)

Wójt Gminy Przasnysz i proboszcz parafii Święte Miejsce zapraszają serdecznie wszystkich mieszkańców gminy na festyn pn. "Święto Rodziny", organizowany w sobotę, 30 maja, w Świętym Miejscu. Początek zabawy jest planowany na godzinę 15.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wystawa historyczna „Śladami naszych przodków” (ZDJĘCIA) (27 maj 2015)

Uczniowie ze szkoły podstawowej w Ulatowie-Adamach całkiem niedawno odkryli, że duszy można poszukiwać nie tylko w człowieku, lecz także… w żelazkach. A wszystko to za sprawą wystawy historycznej i dnia regionalnego przygotowanego w tej placówce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Potwierdzenie godła promocyjnego AGRO POLSKA (27 maj 2015)

Kilka dni temu dotarła do nas radosna wieść o przyznaniu naszym produktom tradycyjnym godła promocyjnego konkursu AGRO POLSKA 2015. Teraz prezentujemy potwierdzenie informacji, która dotarła do Urzędu Gminy Przasnysz 20 maja.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka z szalonym Clownem (27 maj 2015)

Burmistrz Przasnysza oraz Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów , Rencistów i Inwalidów zapraszają na Dzień Dziecka
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Interwencje Straży Pożarnej od 20 do 26 maja 2015 r. (27 maj 2015)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PUP: Spotkanie informacyjno-promocyjne (27 maj 2015)

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie – Filia w Ostrołęce oraz Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu  serdecznie  zapraszają na spotkanie informacyjno promocyjne dotyczące Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dni otwarte na basenie w Chorzelach (27 maj 2015)

Z okazji dnia dziecka Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach zaprasza na bezpłatne korzystanie z basenu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.24 s.