Piątek, 22 wrzesień 2017
Pogoda na dziś:
temp. 10 °C
temp. odcz. 10 °C
wiatr 13 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Dzielnicowi z wyróżnieniem (ZDJĘCIA) (21 wrzesień 2017)

Jak już informowaliśmy wcześniej, we wrześniowych eliminacjach wojewódzkich X Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych,  asp. Paweł RYKOWSKI z KPP w Przasnyszu został "Dzielnicowym Roku". Oprócz niego jeszcze jeden funkcjonariusz osiągnął równie wysokie wyniki. W środę, 20 września otrzymali oni gratulacje wraz z nagrodą pieniężną z rąk Tomasza Łysiaka, komendanta przasnyskiej Komendy Policji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)U sąsiadów: KINO EKSTREMALNE - przyjdź, zobacz i poczuj to na własnej skórze. (21 wrzesień 2017)

23 - 24 września w centrum Makowa Mazowieckiego powstanie ekstremalne kino plenerowe, w którym będzie można uczestniczyć w niezwykłym show. Zapraszamy na atrakcje światowych parków rozrywki, w tym podróż Roller Coasterem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Akademia Nauki zaprasza na DNI OTWARTYCH DRZWI (21 wrzesień 2017)

Cykl bezpłatnych warsztatów i lekcji pokazowych dla dzieci i rodziców.
22 oraz 23 września 2017 (Przasnysz, ul. Tęczowa 8)
Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc tel. 665-256-253, 695 881 777, 23-673-7777
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 19:00
+ czytaj dalejPrzasnyscy Leśnicy na Jasnej Górze (21 wrzesień 2017)

Podczas XXI ogólnopolskiej pielgrzymki leśników do Jasnogórskiego Sanktuarium nie zabrakło również leśników z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Działania EGIDA w Przasnyszu (ZDJĘCIA) (21 wrzesień 2017)

W minioną niedzielę 17 września w godzinach 7.00 – 19.00 na terenie Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu 20 mężczyzn brało udział w działaniach pod kryptonimem „EGIDA”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Puchar zwycięstwa kolejny raz dla OSP w Połoni (ZDJĘCIA) (21 wrzesień 2017)

W niedzielny poranek, 17 września na stadionie sportowym w miejscowości Jednorożec odbyły się Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych, których organizatorem był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wieniec z gminy Przasnysz na Dożynkach Prezydenckich (21 wrzesień 2017)

Miniona niedziela, 17 września, będzie szczególnie pamiętana w historii naszej gminy. Tego dnia, podczas Dożynek Prezydenckich w Spale, całe województwo mazowieckie reprezentowała praca wykonana przez mieszkankę naszej gminy, panią Urszulę Burską.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP nr 2 nagrodzona w "Konkursie dla SKO" (21 wrzesień 2017)

Od niemal pół wieku PKO Bank Polski nagradza kilkaset najaktywniejszych szkół uczestniczących w programie SKO.
„Konkurs dla SKO” to możliwość dla kilkuset szkół podstawowych na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych. Wystarczy wykazać się aktywnością, pomysłowością i przedsiębiorczością w ramach programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)35. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do Rostkowa (ZDJĘCIA) (20 wrzesień 2017)

Po raz 35. dzieci i młodzież z diecezji płockiej, a także całego kraju wzięły udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do  Rostkowa, miejsca urodzenia św. Stanisława Kostki, ich patrona.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Erasmus+ w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Przasnyszu (VIDEO) (20 wrzesień 2017)

Zapraszamy do obejrzenia filmów opowiadających o udziale uczniów KENa w programie Erasmus+, który był realizowany w naszej szkole w latach 2015 - 2017. Dla uczestników to okazja do powspominania miłych chwil, a dla pozostałych dowód, że warto wziąć udział w kolejnej edycji programu. A zatem klikamy, oglądamy, wspominamy i działamy!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nowy projekt edukacyjny w szkołach miasta i gminy Przasnysz (20 wrzesień 2017)

Miasto i Gmina Przasnysz we współpracy z Project Hub Sp.o.o. realizują projekt „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” – nowe kompetencje uczniów i nauczycieli w Gminie i Mieście Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Bezpłatne szkolenia komputerowe - zaproszenie (20 wrzesień 2017)

Edukey Sp. z o.o. zaprasza osoby zamieszkujące tereny wiejskie na bezpłatne 120-godzinne kursy komputerowe z certyfikatem. W kursach mogą wziąć udział również mieszkańcy gminy Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jesienny ruch w inwestycjach gminy Krzynowłoga Mała (20 wrzesień 2017)

Zgodnie z zapowiedziami wójta Jerzego Humięckiego już niebawem ruszy jedna z najważniejszych inwestycji ostatnich lat w naszej gminie. Podpisane zostały właśnie umowy na wyczekiwany remont hydroforni. Dodatkowo udało się też sfinalizować starania o przebudowę drogi w Chmielonku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ostatni weekend pod znakiem Św. Stanisława Kostki - Patrona polskiej młodzieży, a od 2014 roku również Patrona naszego miasta (19 wrzesień 2017)

W sobotę 16 września pod hasłem „I poszli za Nim” odbyła się 35. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa.
Tradycja wrześniowych pielgrzymek ma już wiele lat. Polski Kościół przeniósł wspomnienie Św. Stanisława Kostki  z 13 listopada na 18 września, aby młody święty błogosławił swoim podopiecznym na początku roku szkolnego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Otwarcie wystawy "Z kart historii Przasnysza. Wystawa czasowa z okazji 590 rocznicy nadania Praw Miejskich" (19 wrzesień 2017)

W dniu 15 września odbył się wernisaż wystawy „Z kart historii Przasnysza. Wystawa czasowa z okazji 590. rocznicy nadania praw miejskich”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XVII Mazowiecki Przegląd Twórczości Artystycznej ŚDS w Sochaczewie (19 wrzesień 2017)

14 września  w Sochaczewie  odbył się XVII Mazowiecki Przegląd Twórczości Artystycznej  Środowiskowych Domów Samopomocy pt. "W Świecie Marzeń". Imprezę obieli honorowym patronatem Minister, Poseł na Sejm RP - Maciej Małecki oraz Wojewoda Mazowiecki- Zdzisław Sipiera.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kolejne obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierującego (19 wrzesień 2017)

W minioną niedzielę 17 września około godz. 14.10 w Przasnyszu na ul. Baranowskiej doszło do zatrzymania obywatelskiego 64 letniego mieszkańca Przasnysza, który mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, kierował samochodem marki Renault Clio.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Klub Filmowy zaprasza (18 wrzesień 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)K.O.S.T.K.A- spektakl (18 wrzesień 2017)

W niedzielne popołudnie na przasnyskim rynku  podczas Dnia Patrona Miasta mieszkańcy mogli zobaczyć spektakl „K.O.S.T.K.A.” Scenariusz sztuki powstał na kanwie komiksu K.O.S.T.K.A autorstwa  młodego krakowskiego  jezuity Przemysława Wysogląda. Opowiada w atrakcyjny i nowoczesny sposób historię świętego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnysz – chrzest św. Stanisława i depozyt dla potomnych (18 wrzesień 2017)

Od wielu już lat zachwycają się Polską. Za nimi wiele kilometrów dróg i odwiedzonych miejsc, a wśród nich także Przasnysz i powiat przasnyski. Przedstawiamy kolejną relację  "proszę wycieczki" opisujące nasze cudne miasto.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.13 s.