Poniedziałek, 29 sierpień 2016
Pogoda na dziś:
temp. 22 °C
temp. odcz. 23 °C
wiatr 19 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Festiwal Fabryka Światła. Przasnysz 2016 - program (29 sierpień 2016)

Rozświetlamy przasnyski Rynek już po raz trzeci! W pierwszy weekend września zapraszamy na wydarzenia artystyczne inspirowane światłem. W programie m.in.: wycieczka do słonecznej i pełnej światła Italii – koncert Matteo Mazzucca, podróż w czasie – niezwykłe widowisko Teatru AKT, synteza światła i dźwięku – koncert Tomasza Ostrowskiego, wystawa grafik fraktalnych Józefa Stanisława Ostoja-Kotkowskiego, świetlny happening.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Policjanci podsumowali działania "BEZPIECZNY WEEKEND” (29 sierpień 2016)

Podczas przeprowadzonych działań „BEZPIECZNY WEEKEND” na drogach powiatu przasnyskiego policjanci skontrolowali  stan trzeźwości 168 kierujących, spośród których sześciu kierowało pod wpływem alkoholu. Na terenie powiatu nie doszło do żadnego wypadku drogowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Charytatywny Maraton Fitness - zaproszenie (29 sierpień 2016)

Zapraszamy na Ogólnopolski Charytatywny Maraton Fitness, mający na celu pomoc w wyposażeniu dzieci w materiały szkolne w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.
Zapraszamy 10 września br. na dwie godziny świetnej zabawy.
Biletem wstępu na zajęcia są materiały szkolne typu: zeszyty, długopisy, kredki itp., które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom ze szkół, gdzie odbywać się będzie maraton.
Czekamy właśnie na Ciebie i na Twoją pomoc!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kulturalne wakacje w MDK (29 sierpień 2016)

Wakacje nie ubłagalnie zbliżają się do końca. Ostatnie dwa tygodnie „ Wakacji z kulturą 2016” dla dzieci i młodzieży prowadzi Miejski Dom Kultury w Przasnyszu.
Na przygotowane zajęcia nie brakowało chętnych, a dzieciaki z radością i zaangażowaniem przystąpiły do realizacji zaproponowanych działań.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wyjazd edukacyjny "Szlakiem Norwida" (29 sierpień 2016)

Dnia 22 sierpnia mieszkańcy gminy Przasnysz uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym „Szlakiem Norwida”. Wyjazd był organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz w ramach projektu Kultywowanie dziedzictwa kulturowego i tradycji w gminie Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs Familijny „Rodzinna Książeczka” (28 sierpień 2016)

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci uczęszczające do klas I – III szkoły podstawowej oraz ich rodziny (rodzice, rodzeństwo, babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie, opiekunowie) do konkursu familijnego  na wykonanie książeczki o dowolnej tematyce związanej z życiem rodzinnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)34. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży Przasnysz - Rostkowo (26 sierpień 2016)

Tegoroczna 34. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa odbędzie się w sobotę 17 września br. pod hasłem „M jak Miłosierdzie”. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież wraz z opiekunami do udziału w pielgrzymce. Podobnie jak w latach ubiegłych pielgrzymka przebiegać będzie w dwóch grupach (dzieci i młodzież).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tragiczny wypadek w rolnictwie (26 sierpień 2016)

W dniu 24.08.br. na terenie powiatu przasnyskiego doszło do wypadku z udziałem 57-letniego mężczyzny. Mężczyzna został przejechany kołem sieczkarni samojezdnej do kukurydzy, w wyniku obrażeń zmarł.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Ostanie zawody biegowe z serii: "Wakacyjne Wydarzenia Sportowe" (26 sierpień 2016)

Zapraszamy na ostanie zawody biegowe z serii: "Wakacyjne Wydarzenia Sportowe"
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dożynki Powiatowo-Gminne - zaproszenie (25 sierpień 2016)

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Dożynki Powiatowo-Gminne, które odbędą się 4 września w miejscowości Leszno.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Promocja książki dla dzieci - zaproszenie (25 sierpień 2016)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na spotkanie promujące książkę dla dzieci "Tino"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste obchody 77. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej - zaproszenie (25 sierpień 2016)


Zenon Szczepankowski, Starosta Przasnyski oraz Marek Walędziak, Przewodniczący Rady Powiatu zapraszają mieszkańców powiatu przasnyskiego na uroczyste obchody 77. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, które odbędą się w dniu 1 września br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Tylko na ePrzasnysz.pl: Uliczny Kiermasz Kultury i "Skaldowie" w Krzynowłodze Małej (25 sierpień 2016)

Po raz pierwszy w miejscowości Krzynowłoga Mała odbyła się plenerowa impreza "Uliczny Kiermasz Kultury", która została zorganizowana przez władze gminy dla wszystkich mieszkańców. Niestety deszczowa aura uniemożliwiła dłuższe zwiedzanie i korzystanie z animacji przygotowanych na świeżym powietrzu.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Wyścig Kurpie MTB w Dąbrówce już w niedzielę (24 sierpień 2016)

Wyścig Kurpie MTB w Dąbrówce już w niedzielę 28.08.2016
Zapraszamy całe rodziny, które lubią "dwa kółka" do aktywnego spędzenia tego dnia
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko na ePrzasnysz.pl: "Karawana" w Chorzelach (ZDJĘCIA) (24 sierpień 2016)

W sobotnie popołudnie, 20 sierpnia, za sprawą Towarzystwa Przyjaciół Chorzel i pomocy Miasta i Gminy Chorzele na jedną z chorzelskich ulic zawitała  „Karawana, wędrujący festiwal sztuki i animacji”. Po raz trzeci impreza ta przyciągnęła dużą rzeszę uczestników.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko na ePrzasnysz.pl: Piknik rodzinny w Karwaczu (ZDJĘCIA) (24 sierpień 2016)

W sobotę, 20 sierpnia nad zalewem w miejscowości Karwacz, odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Grażynę Wróblewską, wójta gminy Przasnysz oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz. Działanie to zostało zrealizowane w ramach zadania publicznego „Kultywowanie dziedzictwa kulturowego i tradycji w gminie Przasnysz”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Interwencje Straży Pożarnej od 17 do 23 sierpnia 2016 r. (ZDJĘCIA) (24 sierpień 2016)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)100- lecie parafii Jednorożec 1916-2016 (24 sierpień 2016)

Rok 2016 jest Rokiem Jubileuszowym dla wspólnoty parafialnej z gminy Jednorożec.
W 1916 roku została wydzielona z parafii Chorzele i erygowana przez arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego parafia Jednorożec, przypisana wówczas do diecezji płockiej, której patronem stał się św. Florian.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Działania „Trzeźwość w przewozie osób” (23 sierpień 2016)

W poniedziałek policjanci ruchu drogowego prowadzili działania pn. „Trzeźwość w przewozie osób”. Podczas działań sprawdzili stan trzeźwości 33 kierujących, zatrzymali 1 dowód rejestracyjny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)II Festiwal Baniek Mydlanych w Przasnyszu (23 sierpień 2016)

Komitet Społeczny "Z Dobrym Sercem"zaprasza na II Festiwal Baniek Mydlanych w Przasnyszu
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.