Wtorek, 23 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Klub Filmowy zaprasza (22 styczeń 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie klubu filmowego "Ale Nakręcone"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wspólnie Kolędowali w Czernicach Borowych (22 styczeń 2018)

W niedzielę 21 stycznia 2018r. w  dworze, w Chojnowie, mieszkańcy lokalnej społeczności spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Podczas spotkania zaprezentowała się Gminna Orkiestra Dęta, seniorzy z Koła Emerytów i Rencistów z Czernic Borowych oraz Kolędnicy z Węgry. Rozstrzygnięty także został konkurs na najsmaczniejsze pączki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Drużyna Czarki Przasnysz zwyciężyła w II edycji Nocnej Ligi (22 styczeń 2018)

Finał jak w pierwszej edycji tak w drugiej był najlepszym meczem w całej lidze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek dwóch samochodów osobowych w miejscowości Przasnysz (22 styczeń 2018)

20 stycznia bieżącego roku doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych w miejscowości Przasnysz na ul. Szosa Ciechanowska. Straż pożarna została zaalarmowana o godz. 11:19.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Bal karnawałowy w „Trójce” (21 styczeń 2018)

Tuż przed feriami zimowymi uczniowie z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu wzięli udział w balu karnawałowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień babci i dziadka w MDK-u (21 styczeń 2018)

Tradycyjnie seniorzy z powiatu przasnyskiego za sprawą Związku Emerytów i Rencistów spotkali się w Sali Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu na „Dniu Babci i Dziadka”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Studniówka” w Liceum Akademickim (21 styczeń 2018)

W sobotę, 20 stycznia uczniowie z klasy policyjno – wojskowej z Akademickiego Liceum w Przasnyszu bawili się na swoim najważniejszym balu w życiu, czyli na „Studniówce”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I Amatorskie Mistrzostwa Gminy Chorzele w Pływaniu Indywidualnym - zaproszenie (20 styczeń 2018)

Na chorzelskiej pływalni w dniu 08.02.2018 r. o godz. 16.00 odbędą się I Amatorskie Mistrzostwa Gminy Chorzele w Pływaniu Indywidualnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Jak radzimy sobie z emocjami - warsztaty terapeutyczne w MBP (20 styczeń 2018)

Złość dopada każdego, czy to dorosłą osobę czy dziecko. Warsztaty w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej miały na celu przybliżenie dzieciom, że złość w naszym codziennym życiu nie jest potrzebna i istnieją fajne sposoby na radzenie sobie z tą emocją.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wizyta Premiera Morawieckiego w Ostrołęce (20 styczeń 2018)

19 stycznia 2018 przebywał z wizytą w Ostrołęce Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Głównym punktem pobytu premiera była wizyta w Dziennym Domu Pobytu Seniora działającym przy parafii Świętego Antoniego. Następnie premier rządu wziął udział w spotkaniu z władzami państwowymi i samorządowymi w siedzibie Urzędu Miasta. W spotkaniu jako przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego uczestniczył Krzysztof Bieńkowski – Kierownik Delegatury w Ciechanowie MUW.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Pożar samochodu osobowego w blaszanym garażu w miejscowości Przasnysz (19 styczeń 2018)

18 stycznia bieżącego roku o godz. 06:51 w Przasnyszu przy ul. Prostej doszło do pożaru samochodu osobowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej z JRG Przasnysz, palił się samochód osobowy wyposażony w instalację LPG w blaszanym garażu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Kolizja dwóch samochodów osobowych w miejscowości Klewki (19 styczeń 2018)

17 stycznia bieżącego roku doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w miejscowości Klewki gm. Przasnysz. Straż pożarna została zaalarmowana o godz. 08:59. Do zdarzenia zadysponowano Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Obchody 155. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego - zaproszenie (19 styczeń 2018)

W imieniu organizatorów zapraszamy na obchody 155. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego, które odbędą się w najbliższy poniedziałek 22 stycznia br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)II Etap ZiMNaRa już za nimi (19 styczeń 2018)

Drugi etap Zimowego Maratonu Na Raty odbył się w sobotę 13.01.2018 r. na przasnyskim lotnisku. Aeroklub Północnego Mazowsza zapewnił biegaczom nie tylko świetne warunki do przeprowadzenia zawodów ale również dodatkowe atrakcje.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)KPP APELUJE O OSTROŻNOŚĆ (19 styczeń 2018)

Przasnyska Policja z uwagi na pogarszające się warunki atmosferyczne, ujemne temperatury oraz coraz częstsze opady śniegu apeluje do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: I etap Turnieju Gier Planszowych (18 styczeń 2018)

W dniu 16.01.2018r. w Filii Bibliotecznej w Zarębach wspólnie z Filią Biblioteczną w Krukowie odbył się I-etap Turnieju Gier Planszowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele organizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Chorzelach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpłatne badania mammograficzne - zaproszenie (18 styczeń 2018)

Zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)FOTOWOLTAIKA, CZY WARTO? Rozwiązania ekologiczne - oszczędności dla naszego portfela. (15 styczeń 2018)

W każdym gospodarstwie domowym przybywa coraz więcej urządzeń elektrycznych. Dziś nie wyobrażamy sobie już życia bez lodówki, mikrofalówki, telewizora czy komputera. Wygoda użytkowania, pomoc w codziennych obowiązkach, rozrywka – to ich główne zalety. Co natomiast stanowi największą wadę? Zdecydowanie koszt ich pracy. Z roku na rok rośnie cena energii elektrycznej oraz jej przesyłu, zużywamy jej coraz więcej, a rachunki rosną w tempie, którego nie jesteśmy w stanie opanować...
+ czytaj dalejII Grand Prix Jednorożca w badmintonie - zaproszenie (15 styczeń 2018)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza na 3. Turniej II Grand Prix Jednorożca w badmintonie
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Babci i Dziadka w Ulatowie-Adamach (15 styczeń 2018)

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbyła się najważniejsza uroczystość tej zimy, na której nie mogło zabraknąć najważniejszych gości – ukochanych babć i dziadków.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.