Środa, 05 sierpień 2015
Pogoda na dziś:
temp. 29 °C
temp. odcz. 32 °C
wiatr 5 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza (04 sierpień 2015)

Już w czwartek 06.08.2015 zapraszamy w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w podróż po Gruzji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Korzystaj z nowej funkcji ePrzasnysz - KINO (04 sierpień 2015)

Lubisz kino? Nudzi Cię ciągłe szukanie repertuaru? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.....
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (04 sierpień 2015)

Przedstawiamy informację o możliwości odzyskania części kosztów poniesionych na zakup  oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kradli tablice rejestracyjne, a potem tankowali bez płacenia (04 sierpień 2015)

W ostatnich dniach policjanci z Pułtuska sfinalizowali cztery sprawy związane z kradzieżą paliwa. Dwaj mężczyźni najpierw kradli tablice rejestracyjne (z powiatów tj. przasnyski, ciechanowski, szczycieński i inne ), potem podjeżdżali na stacje benzynowe, tankowali paliwo i odjeżdżali nie płacąc za nie. Zatrzymanym grozi do 5 lat więzienia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)MKS: WYGRANA Z OSTROŁĘKĄ (03 sierpień 2015)

Ostatni sparing przed ligą wygrali seniorzy MKS Przasnysz z Narwią Ostrołęka 4-1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypoczynek nad wodą – aby był bezpiecznym (03 sierpień 2015)

Wakacje, wysokie temperatury i słońce sprawiają, że najchętniej wypoczywamy nad wodą. Jednak woda to nie tylko odpoczynek i relaks, ale także mnóstwo zagrożeń. Aby zabawa nie zmieniła się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zachować zdrowy rozsądek. Policjanci przypominają o podstawach bezpieczeństwa, które obowiązują podczas pobytu nad wodą.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zatrzymano poszukiwanego (03 sierpień 2015)

Wczoraj (02 sierpnia br.) podczas służby chorzelscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 25-letniego mieszkańca Olsztyna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)IMGW ostrzega przed upałami (03 sierpień 2015)

Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed nadchodzącymi upałami
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)PGE: Informacja o planowanych wyłączeniach (02 sierpień 2015)

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Ostrołęka informuje, odbiorców o planowych wyłączeniach prądu:
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dofinansowania na modernizację kotłowni (01 sierpień 2015)

W związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu „Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego – ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni” Burmistrz Przasnysza informuje, że zamierza wystąpić do WFOŚiGW w Warszawie z wnioskiem o dotację na modernizacje kotłowni. W związku z powyższym zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych modernizacją kotłowni (wymianą pieca c.o.), do zgłaszania się do Urzędu Miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)AKCJA LATO 2015 w MDK (01 sierpień 2015)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza dzieci i młodzież do uczestniczenia w zajęciach w ramach AKCJI LATO 2015.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bogate: Wakacje w bibliotece (01 sierpień 2015)

Od 20 lipca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bogatem trwają wakacje. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w godz. 13.00 – 15.30.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Powiedz stop dzikim wysypiskom śmieci. Rusza wakacyjna akcja społeczna #BrudnoTu (01 sierpień 2015)

Widzisz wysypisko śmieci w pobliskim lesie? A może plaża, na której spędzasz urlop wymaga posprzątania? Zrób zdjęcie, opisz lokalizację i wyślij zgłoszenie do Fundacji BOŚ. Pozwoli to stworzyć wakacyjną mapę dzikich wysypisk w całym kraju i wesprzeć samorządy w walce o czyste środowisko.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)KPP: Podziękowanie za wieloletnią służbę (31 lipiec 2015)

W piątek (31 lipca 2015r.) po 26 latach służby w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu, Nasz Kolega asp.sztab. Wiesław Michalski odszedł na emeryturę.
Odchodzącego na emeryturę asp.sztab Wiesława Michalskiego uroczyście pożegnali Komendanci Powiatowi  Policji w Przasnyszu , policjantki , policjanci oraz pracownicy cywilni.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Realizacja projektu pt. „Wielodróż na początku drogi do integracji” (31 lipiec 2015)

W miesiącu lipcu wystartował projekt pt. „Wielodróż na początku drogi do integracji” realizowany przez grupę nieformalną Aktywni z Wielodroża przy wsparciu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Bogate: Brązowy medal dla Scholi Św. Anny (30 lipiec 2015)

W czerwcu Schola Św. Anny z Bogatego uczestniczyła w Przeglądzie Chórów Regionu Warszawa. Nasz chór zdobył brązowy medal. Przegląd zorganizowano w ramach projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2015.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XIV edycja Programu Stypendiów Pomostowych (30 lipiec 2015)

Uwaga! Ruszyła kolejna edycja Programu Stypendiów Pomostowych na rok akademicki 2015/2016, do którego mogą zgłaszać się tegoroczni maturzyści mieszkający na terenie jednej z gmin, na obszarze których działa Związek Stowarzyszeń „Kurpsie Razem” , tj.: JEDNOROŻEC , Baranowo, Czarnia, Kadzidło, Lelis, Łyse, Myszyniec oraz Olszewo-Borki;
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czernice Borowe: Komputerowe badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego (Profilaktyka Jaskry) (30 lipiec 2015)

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych zaprasza osoby dorosłe na komputerowe badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego (Profilaktyka Jaskry)
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MKS: CIESZY TYLKO WYNIK (30 lipiec 2015)

W dniu wczorajszym (29.07.2015) MKS Przasnysz rozegrał kolejny sparing tym razem z drużyną występującą w Lidze Okręgowej Koroną Ostrołęka. Wynik lepszy niż gra, tak można ocenić całe spotkanie (dla Przasnysza).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MDK: Wycieczka dla uczestników zajęć letnich (30 lipiec 2015)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza uczestników zajęć letnich na wycieczkę do Opinogóry Górnej i Krasnego
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.