Środa, 26 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 16 °C
temp. odcz. 16 °C
wiatr 7 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

PRZASNYSCY WOLONTARIUSZE ŚWIATŁA GOTOWI DO DZIAŁANIA (26 lipiec 2017)

24 lipca 2017r. w godzinach 13:00-15:00 odbyło się ponowne spotkanie wolontariuszy Światła z przedstawicielami MIK. Spotkanie zorganizowano w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej. Przybyłych powitała pani Joanna Cieślik – dyrektor MOPS.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Promocja książki s. Donaty Koski pt. "Życie ukryte przed światem. Dzieje klarysek kapucynek z Przasnysza - 150 lat istnienia zakonu" - zaproszenie (26 lipiec 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na promocję książki s. Donaty Koski pt. "Życie ukryte przed światem. Dzieje klarysek kapucynek z Przasnysza - 150 lat istnienia zakonu" z udziałem Autorki. Spotkanie odbędzie się w dniu 3 sierpnia 2017 r. o godz. 17.00 w siedzibie Muzeum w Przasnyszu, przy ul. Rynek 1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Do rozpoczęcia rajdu coraz bliżej (26 lipiec 2017)

Fot.: RMF4RT
Trwają ostatnie prace organizacyjne związane z 37. Rajdem Polskie Safari, rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 4. rundą Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz 4. rundą Pucharu Polski w Rajdach Baja 2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Czernice Borowe: Odsłonięcie wystawy autorstwa Janusza Wolniaka: Życie Niezłomnego Żołnierza NSZ Czesława Czaplickiego "Rysia" (26 lipiec 2017)

Dnia 22 lipca br. w dworze w Chojnowie odbyło się odsłonięcie wystawy autorstwa Janusza Wolniaka Życie Niezłomnego Żołnierza NSZ Czesława Czaplickiego „Rysia”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Nowa siedziba Biblioteki - realizacja planów (25 lipiec 2017)

Rozszerzenie oferty kulturalnej w Przasnyszu poprzez inwestycję infrastrukturalną i doposażenie miejskich instytucji kultury – tak nazwaliśmy nasz projekt, który właśnie wchodzi w fazę realizacji. Inwestycja otrzymała unijne dofinansowanie w ramach konkursu z Działania 5.3 Dziedzictwo kulturowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wakacyjna Wyprawa do Młyna (25 lipiec 2017)

W poniedziałek 24 lipca w ramach Wakacji w Muzeum odbyła się wyprawa do młyna. Dzieci miały okazję zwiedzić Młyn Usługowo Handlowy w Przasnyszu, którego właścicielem jest Pan Jerzy Skowroński.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: Przasnyskie Święto Policji (ZDJĘCIA) (24 lipiec 2017)

W piątek, 21 lipca, na placu przed budynkiem Powiatowej Komendy Policji w Przasnyszu odbyły się powiatowe obchody Święta Policji, które poprzedzone zostały Mszą Świętą, w kościele farnym Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, odprawionej w intencji policjantów oraz pracowników Policji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Nowe nawierzchnie na przasnyskich ulicach już we wrześniu (24 lipiec 2017)

ul. Czeladnicza
Przedstawiamy dobre informacje dla mieszkańców Przasnysza. Kolejne ulice w Przasnyszu, jeszcze w tym roku zyskają nowe nawierzchnie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Promocja IV tomu "Rocznika Przasnyskiego" - zaproszenie (24 lipiec 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na Promocję IV tomu "Rocznika Przasnyskiego". Spotkanie odbędzie się w Muzeum w dniu 25 lipca 2017 r. o godzinie 17.00.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rodzinny wieczór filmowy w Chorzelach - zaproszenie (24 lipiec 2017)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach zaprasza na Rodzinny wieczór filmowy na Stadionie Miejskim w Chorzelach
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - 1 sierpnia zawyją syreny (24 lipiec 2017)

W dniu 1 sierpnia br. o godz. 17.00, w 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, zostaną uruchomione syreny alarmowe w celu oddania hołdu i uczczenia pamięci bohaterskich żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego oraz mieszkańców stolicy, poległych i zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Informacje w sprawie Programu Rodzina 500+ (24 lipiec 2017)

Wnioski na nowy okres świadczeniowy dla programu "Rodzina 500+" można składać od 1 sierpnia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Trwają zapisy na 35. Pieszą Pielgrzymkę Płocką (23 lipiec 2017)

Zapraszamy do kancelarii parafii św.Wojciecha w Przasnyszu wszystkie osoby chętne, które chcą się zapisać na pieszą pielgrzymkę (w linku poniżej znajduje się karta do pobrania i wydrukowania, można też taką otrzymać i wypełnić na miejscu). Również osoby chętne do pielgrzymowania duchowego zapraszamy do zapisania się i odebrania modlitewników.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Znane są już listy zawodników biorących udział w przyszły weekend w 37 Rajdzie Polskie Safari. (22 lipiec 2017)

Fot.: RMF4RT
Na stronie internetowej 37. Rajdu Polskie Safari (www.rajdpolskiesafari.pl) w zakładce „Zawodnicy” opublikowane zostały, zgodnie z harmonogramem, listy zgłoszeń do 4. rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 4. rundy Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz 4. rundy Pucharu Polski w Rajdach Baja 2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Wakacyjne warsztaty w Centrum Animacji - zaproszenie (21 lipiec 2017)

Federacja Ruch Organizacji na rzecz Społecznej Aktywności ROSA zaprasza Dzieci i Młodzież na wakacje do Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie pierwszego tygodnia "Wakacji w Muzeum" (21 lipiec 2017)

Pierwszy tydzień Wakacji w Muzeum już za nami. Pierwszego dnia zajęć dzieci aktywnie zwiedzały muzealne wystawy, obejrzały ciekawe obiekty ze zbiorów Muzeum oraz zapoznały się z pracą muzealnika. Następnie same spróbowały stworzyć kartę naukową przykładowego zabytku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tragiczny finał poszukiwań Krzysztofa S. (21 lipiec 2017)

W miniony wtorek tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania zaginionego przasnyszanina Krzysztofa S.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)BEZPŁATNE warsztaty fotograficzne i reporterskie - zaproszenie (21 lipiec 2017)

Od lipca w ramach działań poprzedzających Festiwal Fabryka Światła 2017, rozpocznie się nabór na dwa cykle warsztatowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)TV Mazovia o przasnyskim basenie (VIDEO) (21 lipiec 2017)

TV Mazovia przedstawiła reportaż dotyczący realizacji planów budowy basenu w Przasnyszu
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Policja poszukuje zaginionego Adriana Motackiego (21 lipiec 2017)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu poszukują 27 letniego mieszkańca Gostkowa, który w środę 12 lipca br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.14 s.