Wtorek, 06 grudzień 2016
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -5 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Sylwestrowy Bal Bezalkoholowy z Wodzirejem Roku - zaproszenie (05 grudzień 2016)

Zapraszamy na Sylwestrowy Bal Bezalkoholowy, który poprowadzi Wodzirej roku - Wojciech Nikoniuk.
Patronat medialny nad imprezą objął portal ePrzasnysz.pl
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Krzynowłoga Mała: Dwieście lat dla Pani Apolonii (05 grudzień 2016)

Takiej mieszkanki może nam zazdrościć każda gmina powiatu przasnyskiego! W ostatnich dniach listopada Pani Apolonia Keczmerska z Ożumiecha świętowała wraz z rodziną swoje 106. urodziny. Specjalne życzenia z tej okazji złożył jej wójt Jerzy Humięcki wraz z przedstawicielem Rady Gminy.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczysta gala na zakończenie tegorocznego Turnieju Miast na Szlaku Książąt Mazowieckich (04 grudzień 2016)

29 listopada  na zakończenie tegorocznego Turnieju Miast na Szlaku Książąt Mazowieckich odbyła się uroczysta gala na Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Organizatorem Gali był projektant i koordynator Szlaku – Pan Daniel Sukniewicz
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzysztof Bieńkowski we władzach okręgowych Prawa i Sprawiedliwości (04 grudzień 2016)

26. listopada br odbył się Zjazd Okręgowy partii Prawo i Sprawiedliwość. Członkowie PiS z okręgu płocko-ciechanowskiego wybierali przedstawicieli do Zarządu Okręgowego, a także szefa partii w okręgu. Wśród wybranych znalazł się Krzysztof Bieńkowski z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Społeczność Gminy Przasnysz na Centralnych Targach Rolniczych (04 grudzień 2016)

Liczna delegacja Gminy Przasnysz odwiedziła Centralne Targi Rolnicze, które odbyły się w ostatnim tygodniu listopada w Nadarzynie. 50-osobowa grupa reprezentująca naszą gminę uczestniczyła w pierwszym dniu targów, 25 listopada.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Sukces w dekanalnym turnieju piłkarskim (04 grudzień 2016)

Piłka nożna jest ważną dyscypliną sportu nie tylko w szkole. Równie popularna jest nie tylko wśród uczniów. Udowodnili to niedawno ministranci z miejscowej parafii, którzy okazali się bezkonkurencyjni w turnieju dekanalnym drużyn piłkarskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Wigilia Koła Przyjaciół Harcerzy (ZDJĘCIA) (04 grudzień 2016)

Tradycyjnie, od 2003 roku Koło Przyjaciół Harcerzy spotyka się, aby wspólnie podzielić się opłatkiem i złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia na kolejny rok. W tym roku spotkanie odbyło się w czwartek, 1 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Nie dla budownictwa wysoko kondygnacyjnego …. (ZDJĘCIA) (04 grudzień 2016)

Podczas ostatniego posiedzenia komisji stałych Rady Miasta Przasnysza powrócił temat budowy bloków i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Waliszewo”. Tak, jak to było wcześniej i tym razem nie obyło się bez kontrowersji i długiej debaty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)"Magiczny Czas" 2016 (VIDEO) (03 grudzień 2016)

Przed Nami "Magiczny Czas" dla jednych oczekiwań dla drugich przygotowań, jednak dla Wszystkich okres radości...

Zapraszamy do obejrzenia klipu video pt. "Magiczny Czas" zespołu Chojnacki-Band, który miał swoją premierę w dniu 1 grudnia br.
+ czytaj dalejNasz news: Andrzejki w przasnyskiej „Dwójce” (ZDJĘCIA) (02 grudzień 2016)

Jak co roku, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu wzięli udział w zorganizowanym specjalnie dla nich balu andrzejkowym. Rodzice przygotowali dla każdej klasy posiłki, wśród których nie zabrakło słodkości, na które czekały dzieciaki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)4. turniej I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - zaproszenie (02 grudzień 2016)

Zapraszamy na 4. turniej I Grand Prix Jednorożca w badmintonie
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZSP: WRĘCZENIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW (01 grudzień 2016)

Dnia 23 listopada 2016r. w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu reprezentowali dyrektor Andrzej Brocki wraz z wyróżnionymi uczennicami: Weroniką Goś z kl. II tr (średnia ocen 5,09) oraz Eweliną Wysocką z kl. III loh (średnia ocen 4,81).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czernice Borowe: Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (01 grudzień 2016)

Zachęcamy do włączenia się w akcję.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Jednorożec: Jak powstaje bombka? Wizyta w fabryce Silverado. (01 grudzień 2016)

18 listopada, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Żelazna Rządowa - Parciaki z siedzibą w Parciakach zwiedzali Fabrykę Bombek w Józefowie. Całe przedsiębiorstwo jest skupione na dość niewielkim terenie i przypomina bardziej domy mieszkalne niż fabrykę. Wkrótce przekonali się, że są tu liczne pracownie oraz poznali drogę powstawania bombki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Ewaluacyjna Debata Społeczna (ZDJĘCIA) (30 listopad 2016)

W środę, 23 listopada w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu odbyła się Ewaluacyjna Debata Społeczna dotycząca bezpieczeństwa na terenie powiatu przasnyskiego.
Głównymi tematami spotkania było omówienie realizacji wniosków z debaty społecznej, a także przybliżenie obecnym mieszkańcom powiatu przasnyskiego i miasta Przasnysza aplikacji mobilnej „Moja Komenda” oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (16)Wieczorne spotkanie przy pracy .... w Bogatem (30 listopad 2016)

16 listopada w godzinach wieczornych, na kolejne już spotkanie warsztatowe do Punktu Przedszkolnego w Bogatem tłumnie przybyli tatusiowie ze swoimi rodzinami. Warsztaty poprowadziła zaprzyjaźniona z przedszkolem pani Katarzyna Skura, która zdradziła nam tajniki wyplatania papierowej wikliny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)LO: INAUGURACJA WYKŁADÓW DLA KLAS GEOGRAFICZNYCH (30 listopad 2016)

23. listopada 2016 r. odbył się pierwszy w bieżącym roku szkolnym wykład dla uczniów klas geograficznych Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu. Przasnyskie Liceum od 2013 roku współpracuje z Wydziałem Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK (ZDJĘCIA) (30 listopad 2016)

Od 22 do 26 listopada w całej Polsce obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK. Takie uroczystości odbyły się także w Przasnyszu w piątek, 25 listopada.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Halowy Turniej Piłki Nożnej w Baranowie - zaproszenie (29 listopad 2016)

Klub Sportowy w Baranowie zaprasza drużyny do zmagań sportowych w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa baranowskiego KS-u.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Andrzejki”- wyniki działań (29 listopad 2016)

Policjanci z ruchu drogowego przasnyskiej komendy podsumowali działania pod kryptonimem „Andrzejki”, przeprowadzone w dniu 26 i 27 listopada br. Celem działań było eliminowanie nieprawidłowości w ruchu drogowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.15 s.