Wtorek, 26 lipiec 2016
Pogoda na dziś:
temp. 21 °C
temp. odcz. 21 °C
wiatr 7 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nie wiedział co ma zrobić. Najpierw zaczął uciekać, a po chwili wrócił. (25 lipiec 2016)

W miniony weekend podczas prowadzonych przez funkcjonariuszy kontroli drogowych niezdecydowany kierowca Lanosa nie wiedział czy ma się zatrzymać czy uciekać, aż w końcu oddał się w ręce Policji. Powodem takiego zachowania był alkohol krążący w krwiobiegu zatrzymanego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tragedia nad rzeką Orzyc. Utonął 13 latek (25 lipiec 2016)

Ładna pogoda zachęca do spędzania czasu nad wodą, do opalania się i kąpieli. Jednak prócz relaksu należy zadbać o bezpieczeństwo, własne i naszych bliskich, zwłaszcza dzieci. Niech przestrogą będzie to, że na terenie garnizonu mazowieckiego tylko od początku wakacji utonęło już 8 osób. Ostatnią ofiarą wody w miniony weekend był 13-latek z terenu powiatu przasnyskiego, który wraz z kolegami kąpał się w miejscu gdzie jest to zabronione. Niestety skończyło się to dla niego tragicznie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko na ePrzasnysz.pl: Wakacyjne warsztaty rolkowe (FOTO + VIDEO) (23 lipiec 2016)

Przasnyskie Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej wspólnie z wolontariuszami podczas wakacji organizuje szereg spotkań urozmaicających wolny czas najmłodszym przasnyszanom.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko w ePrzasnysz.pl: Ormiańscy pielgrzymi w Czernicach Borowych (ZDJĘCIA) (23 lipiec 2016)

Piątek, 22 lipca pielgrzymi z Gruzji wraz z wolontariuszami ŚDM rozpoczeli ten dzień od spotkania z mieszkańcami DPSu w Przasnyszu, z którymi wspólnie bawili się, śpiewali i tańczyli. Po południu  wspólnie wyruszyli do gminy Czernice Borowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Prezentacja batików (23 lipiec 2016)

Zapraszamy na wystawę prezentującą batiki inspirowane ikonami wykonanymi w Pracowni Batiku MAMUT
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko w ePrzasnysz.pl: Święto Policji (ZDJĘCIA) (23 lipiec 2016)

W 2016 roku obchodzimy 97 rocznicę powstania Policji Państwowej, a dzień 24 lipca ogłoszono świętem Policji. Jest to czas, kiedy funkcjonariusze prawa otrzymują awanse zawodowe i różnego rodzaju odznaki za swoją sumienną pracę.
W powiecie przasnyskim święto Policji obchodzono w piątek 22 lipca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Tylko w ePrzasnysz.pl: Pielgrzymka do Rostkowa (ZDJĘCIA) (22 lipiec 2016)

Po czwartkowym obiedzie, 21 lipca wolontariusze ŚDM oraz ormiańscy pielgrzymi wzięli udział w pieszej pielgrzymce do Rostkowa - rodzinnej miejscowości św. Stasia Kostki. W czasie jej trwania wspólnie modlili się i śpiewali pieśni religijne zarówno w języku polskim jak i ormiańskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko w ePrzasnysz.pl: Gra miejska ”Podróże z K.O.S.T.K.Ą” (ZDJĘCIA) (22 lipiec 2016)

W czwartkowy poranek wolontariusze ŚDM wspólnie z Fundacją Scalam, Miejską Biblioteką Publiczną oraz pracownikami wydziału Rozwoju i Promocji Miasta zorganizowali na terenie miasta grę „Podróże z K.O.S.T.K.Ą”, która przybliżyła wszystkim osobę Patrona naszego miasta - św. Stanisława Kostki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mammobus w powiecie przasnyskim. Pamiętaj latem o swoim zdrowiu! (22 lipiec 2016)

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich –  dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gra miejska w ramach Festiwalu Fabryka Światła - zgłoszenia (22 lipiec 2016)

W ramach wrześniowego Festiwali Fabryka Światła - Przasnysz 2016 zorganizowana zostanie Gra Miejska której tematem będą fraktale.
Zapraszamy do zgłaszania zespołów w sekretariacie MDK Przasnysz
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko w ePrzasnysz.pl: Rozpoczęcie ŚDM w dekanacie przasnyskim (ZDJĘCIA) (22 lipiec 2016)

W środę, 20 lipca w godzinach wieczornych na rynku w Przasnyszu odbyło się oficjalne rozpoczęcie Światowych Dni Młodzieży w dekanacie przasnyskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wakacje w Muzeum - podsumowanie (ZDJĘCIA) (21 lipiec 2016)

W piątek 15 lipca zakończyła się pierwsza część wakacyjnych zajęć pn. "Wakacje z Kulturą 2016", zorganizowana przez Muzeum Historyczne w Przasnyszu. Spotkania odbywały się codziennie przez 2 tygodnie w godzinach od 10.00 - 14.00. W tym czasie dzieci korzystały z przygotowanych dla nich zajęć edukacyjnych, brały udział w różnego rodzaju grach, konkursach, warsztatach plastycznych oraz spotkaniach tematycznych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Turniej wyciskania sztangi leżąc o puchar Wójta gminy Krzynowłoga Mała (21 lipiec 2016)

Już w sierpniu podczas "Ulicznego Kiermaszu Kultury" zapraszamy sportowców i nie tylko na turniej wyciskania sztangi leżąc o puchar Wójta gminy Krzynowłoga Mała
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpłatny 50 – godzinny Maraton Filmowy w Ciechanowie (20 lipiec 2016)

Ciechanowskie Kino zaprasza od jutra na bezpłatny 50 – godzinny Maraton
Filmowy z okazji obchodów 50-lecia Kina "Łydynia"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sportowo-Rekreacyjny Festyn Integracyjny - zaproszenie (20 lipiec 2016)

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu zaprasza na Sportowo-Rekreacyjny Festyn Integracyjny, który odbędzie się 15 sierpnia 2016 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Interwencje Straży Pożarnej od 13 do 19 lipca 2016 r. (ZDJĘCIA) (20 lipiec 2016)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wakacje w Przasnyszu (20 lipiec 2016)

Zumba, warsztaty kulinarne, rękodzieła, małego modelarza, gry i zabawy oraz wiele innych wakacyjnych atrakcji przygotowało dla dzieciaków starszych i młodszych Centrum Animacji. Nie pozwól aby Twoje dziecko spędziło wakacje przed telewizorem lub komputerem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Festyn Rodzinny "Lato w pełni" - zaproszenie (19 lipiec 2016)

W imieniu organizatorów zapraszamy na festyn rodzinny do miejscowości Budy Rządowe
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Plan wydarzeń podczas ŚDM w Dekanacie Przasnyskim (19 lipiec 2016)

Wczoraj popołudniu do Przasnysza przybyli Pielgrzymi - Ormianie, których będziemy gościć w naszym mieście do 24 lipca.
Przypominamy plan wydarzeń, które będą miały miejsce w Dekanacie Przasnyskim podczas Światowych Dni Młodzieży w diecezjach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Przasnyszu (18 lipiec 2016)

W miniony piątek mieszkaniec Przasnysza na ulicy Piaski zatrzymał pijanego mężczyznę, który kierował Audi nie mając uprawnień. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.