Piątek, 25 kwiecień 2014
Pogoda na dziś:
temp. 12 °C
temp. odcz. 11 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,19 zł
(+0,03%)
3,03 zł
(-0,25%)
5,09 zł
(-0,43%)
 
 

Z wizytą w ABB (24 kwiecień 2014)

W ramach programu „Z fizyką przez życie” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami integracyjnymi w Przasnyszu odwiedzili ABB w Przasnyszu. Do zakładu weszli bramą główną a następnie udali się do budynku biurowego, gdzie przyjęto ich poczęstunkiem w sali konferencyjnej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)IV edycja Powiatowego Przasnyskiego Konkursu Językowego z języka angielskiego (24 kwiecień 2014)

Publiczne Gimnazjum im Noblistów Polskich z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu przasnyskiego do wzięcia udziału w IV edycji Powiatowego Przasnyskiego Konkursu Językowego z j. angielskiego. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach - klas I, II i III.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MŁODZI GEOGRAFOWIE NA TORUŃSKIM UMK (24 kwiecień 2014)

12 kwietnia uczniowie z klas geograficznych przasnyskiego LO KEN udali się na zajęcia na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalnie dla nich zorganizowany został wykład na temat „Gleby świata i główne ograniczenia w ich użytkowaniu” wygłoszony przez dr Piotra Hulisza z Katedry Gleboznawstwa i Kształtowania Krajobrazu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Sezonowe szczepienie lisów na Mazowszu (24 kwiecień 2014)

Od 25 kwietnia do 2 maja Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii przeprowadzi akcję szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Szczepionka zrzucana będzie z samolotów na lasy, pola i łąki województwa. Nie wolno dotykać preparatu – ten z zapachem człowieka nie zostanie przez zwierzęta podjęty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Program ostrożnościowy (24 kwiecień 2014)

Zarząd województwa przyjął kolejny program ostrożnościowy – dokument niezbędny, aby Mazowsze mogło ubiegać się o pożyczkę z budżetu państwa na zapłacenie „janosikowego”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Poszukaj mazowieckich skarbów… (24 kwiecień 2014)

Jak połączyć aktywny wypoczynek z poszukiwaniem mazowieckich skarbów? Dzięki projektowi Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego atrakcje turystyczne województwa będzie można poznawać poprzez dobrą zabawę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MojeChorzele.pl: Spotkanie autorskie - Jacek Getner (24 kwiecień 2014)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie autorskie z Panem Jackiem Getnerem, który jest pisarzem, scenarzystą i dramaturgiem oraz laureatem licznych konkursów pisarskich i dramaturgicznych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)"Moje spotkania z Ojcem Świetym Janem Pawłem II" (24 kwiecień 2014)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na otwarcie wystawy pn. "Moje spotkania z Ojcem Świetym Janem Pawłem II", które odbędzie się 25 kwietnia 2014r. o godz. 15.00 w sali widowiskowej MDK.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Od inkunabułu do e-booka (24 kwiecień 2014)

Pytanie nr 11: Najpopularniejsza klasyfikacja zbiorów bibliotecznych zbudowana na zasadzie podziału dziesiętnego to...
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Grzegorz Młodzianowski Asystentem Burmistrza ds. osób niepełnosprawnych (24 kwiecień 2014)

Burmistrz Przasnysza informuje, że z dniem 9.04.2014 r. na stanowisku Asystenta Burmistrza ds. osób niepełnosprawnych zatrudniony został Pan Grzegorz Młodzianowski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Koncert Arki Noego w Jedynce (ZDJĘCIA) (24 kwiecień 2014)

23 kwietnia 2014r. w niedawno otwartej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu odbył się koncert zespołu Arka Noego, w którym uczestniczyli uczniowie i nauczyciele z Jedynki a także innych szkół.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Interwencje Straży Pożarnej od 14 do 20 kwietnia 2014 r. (23 kwiecień 2014)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ŚWIĘTA W DOBRYCH HUMORACH - MKS Przasnysz - KORONA Ostrołęka 3:1 (1:1) (23 kwiecień 2014)

Według przedmeczowych zapowiedzi MKS Przasnysz był faworytem w spotkaniu z KORONĄ Ostrołęka i rzeczywiście te oczekiwania się spełniły. Nasza drużyna pokonała będącą w głębokim kryzysie drużynę gości 3 do 1, ale licznie zgromadzonych kibiców w pełni nie usatysfakcjonowała. Dobrze sobotnie widowisko obrazować będzie powiedzenie " liczą się trzy punkty, a styl nie jest ważny".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Powiat wspiera Miasto Przasnysz w budowie ulic (23 kwiecień 2014)

16 kwietnia Radni Rady Powiatu Przasnyskiego udzielili kolejnej pomocy finansowej Miastu Przasnysz, tym razem w wysokości 30 tys. zł. z przeznaczeniem na zadanie pn.” Rozbudowa miejskiego układu komunikacyjnego zintegrowanego z siecią dróg głównych poprzez budowę i remont ulic w Przasnyszu”.
+ czytaj dalejKontrole placówek opiekuńczo – wychowawczych w 2013 roku (23 kwiecień 2014)

Na terenie województwa mazowieckiego funkcjonują 84 placówki opiekuńczo – wychowawcze. W zeszłym roku inspektorzy Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego skontrolowali 28 z nich. Nadzór nad tego typu jednostkami to obowiązek wojewody, wynikający z ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Miss Mazowsza 2014 (23 kwiecień 2014)

Drogie Dziewczyny! Ruszył już casting do kolejnej edycji konkursu Miss Mazowsza 2014. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, poznać fantastycznych ludzi i sprawdzić swoje możliwości - ZGŁOŚ SIĘ! Niebawem castingi eliminacyjne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (23 kwiecień 2014)

25 kwietnia 2014r. o godz. 21.00 kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Komunikat dotyczący użytkowania gruntów rolnych (23 kwiecień 2014)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Agencja Nieruchomości Rolnych przypominają o zakazie użytkowania ziem z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa bez stosownych umów i pozwoleń. Samowolne wykorzystywanie takich ziem może spotkać się z wieloma negatywnymi konsekwencjami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zaproszenie na konferencję (23 kwiecień 2014)

29 kwietnia 2014r. w Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu odbędzie się konferencja pn. "Perspektywy rozwoju przedsiębiorczości i rolnictwa w małych miastach i ośrodkach wiejskich".
+ czytaj dalejMCSZ W CHORZELACH – OSTATNIE SZLIFY PRZED OTWARCIEM, MCSZ W PRZASNYSZU – SZANSE NA REALIZACJĘ ROSNĄ (23 kwiecień 2014)

Oficjalne otwarcie basenu w Chorzelach, jako elementu projektu Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych w Przasnyszu i Chorzelach jest zaplanowane na 1 września 2014 roku w ramach realizacji przedsięwzięcia „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014”. Niemniej jednak, po zakończeniu ostatnich prac wykończeniowych, niezbędnych rozruchach i odbiorach wszystkich urządzeń obiekt będzie dostępny prawdopodobnie wcześniej, o czym szczegółowo będziemy informować na bieżąco. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe i przygotowania do rozruchu.
+ czytaj dalej


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.37 s.