Piątek, 31 październik 2014
Pogoda na dziś:
temp. 3 °C
temp. odcz. 2 °C
wiatr 4 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,12%)
3,31 zł
(-0,56%)
5,34 zł
(-0,48%)
 
 

"Powiat jest dla wszystkich" (30 październik 2014)

Rozmowa z Waldemarem Trochimiukiem, Burmistrzem Przasnysza – o basenie, relacjach z przasnyskim starostwem i rzekomym konflikcie przasnysko-chorzelskim.
+ czytaj dalejNajbliższy weekend w KINIE ZA ROGIEM (30 październik 2014)

Przedstawiamy repertuar przasnyskiego kina.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Interwencje Straży Pożarnej od 20 do 26 października 2014 r. (30 październik 2014)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Policyjna akcja „Znicz 2014” - bądźmy ostrożni! (30 październik 2014)

Okres przygotowań do dnia Wszystkich Świętych to czas kiedy wiele osób odwiedza groby swoich najbliższych. To również czas wzmożonego ruchu w rejonach cmentarzy, zakupów oraz porządków przy grobach. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zwiększonego ruchu w rejonach cmentarzy i na głównych ciągach komunikacyjnych, od 31 października Policjanci rozpoczynają działania „Znicz 2014”, które potrwają do 3 listopada.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek na przejściu dla pieszych (30 październik 2014)

Przasnyscy policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego, w którym obrażenia poniosła 72-letnia rowerzystka. Do zdarzenia doszło przedwczoraj około godziny 16:30 w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulicy Baranowskiej z ulicą Ostrołęcką.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nabór do orkiestry (29 październik 2014)

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Bogate ogłasza nabór!
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Klub Filmowy zaprasza (29 październik 2014)

31 października 2014r. (piątek) o godz. 20.30 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pasowanie u SKRZATÓW (ZDJĘCIA) (29 październik 2014)

W dniach 23-24.10.14r w Niepublicznym Przedszkolu SKRZAT odbyła się uroczystość pasowania na Przedszkolaka i Starszaka. Dzieciaki w obecności Rodziców złożyły uroczystą przysięgę, w której obiecały być pilnymi, dzielnymi i grzecznymi przedszkolakami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z baśnią w Filii nr 2 (29 październik 2014)

28 października 2014 r. Filię dla Dzieci i Młodzieży odwiedzili uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Sportowa sobota z mamą i tatą" w Jedynce (28 październik 2014)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu informuje, że od października rozpoczyna się program "Sportowa sobota z mamą i tatą". Zaprasza uczniów z rodzicami lub dziadkami do nowej hali na zajęcia sportowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)PARTYCYPACJA OBYWATELSKA W LO (28 październik 2014)

W piątek 17 października pracownicy Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu rozpoczęli w przasnyskim Liceum cykl spotkań informacyjnych dla młodzieży na temat budżetu partycypacyjnego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Plac zabaw w Romanach-Seborach już otwarty (28 październik 2014)

W ubiegłym tygodniu odbyła się skromna, ale niezwykle ważna uroczystość dla społeczności szkolnej w Romanach-Seborach. 22 października oficjalnie otwarto tu plac zabaw dla dzieci wybudowany dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Unii Europejskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uczniowie z Ulatowa-Adam też chcą być bezpieczni (28 październik 2014)

Niedawno informowaliśmy o cyklu spotkań z policjantami, które odbyli uczniowie szkół z Krzynowłogi Małej i Roman-Sebor. Podobne wydarzenia miały jednak miejsce również w trzeciej placówce szkolnej z gminy Krzynowłoga Mała – w Ulatowie-Adamach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kampania "Białych serc" (28 październik 2014)

W ramach tegorocznych obchodów Kampanii „Białych serc” uczniowie ze szkolnego koła PCK przy Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych przygotowali białe serca, które następnie przekazali do klasopracowni.  Wychowawcy wraz z uczniami zawiesili serca w oknach na znak protestu przeciw narkomanii. Na korytarzu szkolnym została przygotowana gazetka ścienna dotycząca zgubnych skutków zażywania narkotyków.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mecz towarzyski Black Dragons z AKS OSW Olsztyn (28 październik 2014)

25 października 2014r. na hali sportowej ZSP przy ul. Sadowej 5 w Przasnyszu drużyna Black Dragons zagrała mecz towarzyski z AKS OSW Olsztyn. Mecz odbył się w ramach projektu Stowarzyszenia RAZEM ph. "Przygoda z koszykówką" Edycja Druga, współfinansowanego przez Urząd Miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Węgra: Msza Święta w intencji zmarłych strażaków (28 październik 2014)

W dniu 25 października 2014r. o godzinie 14:00 w Kościele Parafialnym pw. Św. Jana Chrzciciela w Węgrze odprawiona została Msza Święta w intencji zmarłych strażaków z terenu powiatu przasnyskiego. Mszę Świętą celebrowali ks. Prałat Tadeusz Niestępski oraz Kapelan OSP w Gminie Czernice Borowe - ks. Andrzej Rutkowski - Proboszcz Parafii Węgra.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz wywiad z Robertem Gwardysem, kandydatem na burmistrza Przasnysza (27 październik 2014)

Robert Gwardys
Publikujemy wywiad jaki przeprowadziliśmy z najmłodszym z kandydatów na urząd Burmistrza Przasnysza. Zgodnie z informacją umieszczoną w obwieszczeniu PKW Robert Gwardys jest mieszkańcem Przasnysza, ma 29 lat, wykształcenie średnie i reprezentuje Komitet Wyborczy Wyborców Bezpieczne Godne Jutro w Regionie. Zapraszamy do lektury.
+ czytaj dalejZapraszamy na Bal Wszystkich Świętych (25 październik 2014)

Parafia św.Wojciecha w Przasnyszu, Fundacja Scalam i Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zapraszają młodzież na Bal Wszystkich Świętych, czyli chrześcijańską alternatywę dla Halloween, w czwartek 30 października o godz. 18:00 w MDKu w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (10)Debata "Sportowy Okrągły Stół" (25 październik 2014)

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu będzie brała udział w II edycji ogólnopolskiego programu "WF z Klasą”. W związku z tym programem w dniu 21 października 2014r. w szkole miało miejsce ważne i ciekawe wydarzenie - Sportowy Okrągły Stół, w którym wzięli udział uczniowie klas III i VI wraz z wychowawcami. Zaproszeni również zostali goście w osobie Burmistrza miasta Przasnysz Waldemara Trochimiuka, dyrektora MOSiR Krzysztofa Szczepańskiego oraz rodzice.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Październikowe święta (25 październik 2014)

W październiku szkoły zwykle przyjmują bardziej odświętny wygląd niż zwykle. Nic jednak dziwnego, skoro w tym miesiącu wypadają co najmniej dwie ważne daty: święto edukacji, a także rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża. O tych wydarzeniach pamiętali również nauczyciele i uczniowie z krzynowłoskich szkół.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.23 s.