Piątek, 27 marzec 2015
Pogoda na dziś:
temp. 9 °C
temp. odcz. 7 °C
wiatr 14 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,08 zł
(-0,12%)
3,74 zł
(+0,45%)
5,55 zł
(0,00%)
 
 

Uroczysta VI sesja Rady Miejskiej w Przasnyszu (27 marzec 2015)

W dniu 26 marca w sali konferencyjnej urzędu miasta odbyła się VI sesja Rady Miejskiej w Przasnyszu.
Posiedzenie rozpoczęło się bardzo uroczyście od gratulacji i podziękowań.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwszy dzień Dni Otwartych Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu (ZDJĘCIA) (27 marzec 2015)

14 marca odbył się pierwszy dzień Dni Otwartych Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu. Wraz z Stowarzyszeniem Młodzi w Regionie zorganizowaliśmy turniej o miano najlepszej drużyny piłki ręcznej w powiecie przasnyskim. Główną nagrodą był Puchar Dyrektora Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Niecodzienna lekcja biologii w przasnyskim KENie (ZDJĘCIA) (27 marzec 2015)

"Obserwacja zjawiska plazmolizy w komórce skórki cebuli"  - galeria zdjęć przedstawia zajęcia biologii w LO im. KEN w Przasnyszu, które odbyli uczniowie pod kierunkiem nauczyciela Zbigniewa Sztuca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MBP: Tydzień z Internetem 2015 (27 marzec 2015)

26 marca w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach Tygodnia z Internetem gościliśmy uczniów kl. I Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA W I DZIEŃ WIOSNY w CZERNICACH BOROWYCH (26 marzec 2015)

Tegoroczne obchody Pierwszego Dnia Wiosny przebiegały pod hasłem ,,Podróż dookoła świata”. Każda klasa Gimnazjum miała przyporządkowany kontynent, zaś uczniowie musieli wykazać się wiedzą geograficzną i kulturowo-obyczajową w różnorakich konkursach  międzyklasowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Teatralna Wiosna w Jedynce (ZDJĘCIA) (26 marzec 2015)

Dnia 24 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu odbył się spektakl pt. „Kopciuszek”. Było to przestawienie wyjątkowe, ponieważ w całości zrealizowane przez Rodziców uczniów klas pierwszych. Rodzice entuzjastycznie przyjęli pomysł organizacji przedstawienia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)PG: Dzień Otwarty dla szóstoklasistów (26 marzec 2015)

Dnia 1 kwietnia 2015r. dla szóstoklasistów w budynku Publicznego Gimnazjum w Przasnyszu odbędzie się DZIEŃ OTWARTY.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)20 MARCA – ŚWIATOWY DZIEŃ WRÓBLA (ZDJĘCIA) (26 marzec 2015)

Po raz kolejny (czwarty) odbyło się w dniu 20.03.2015r. w sali konferencyjnej Nadleśnictwa Przasnysz  spotkanie z uczniami klas  I-III , oraz w dniu 12.03.2015r. spotkanie zorganizowane na zaproszenie Zespołu Szkolno - Rewalidacyjno -Wychowawczego "Jestem" w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Planetarium w Jedynce (26 marzec 2015)

W dniu 19 marca uczniowie najmłodszych klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu udali się w kosmiczną podróż. Było to możliwe dzięki seansowi, jaki odbył się w mobilnym planetarium Astropark.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Logopedyczny Punkt Konsultacyjny (25 marzec 2015)

25 marca 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie w Logopedycznym Punkcie Konsultacyjnym, uruchomionym w Filii nr 2 dla Dzieci i Młodzieży z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wiosenne wypalanie traw (25 marzec 2015)

Kampania „NIE! Dla wypalania traw” na Mazowszu prowadzona jest od 2013r w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej”. Kierowana jest do młodzieży, rolników, mieszkańców terenów wiejskich oraz samorządowców.
Wypalanie traw jest niebezpieczne, nieopłacalne, szkodliwe i karalne!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nabór do Programu mPotęga (25 marzec 2015)

Niebanalne, wyjątkowe, otwierające głowy młodszych i starszych uczniów na piękno liczb. Takie powinny być działania zgłaszane do Programu mPotęga, czyli największego eksperymentu w nauczaniu matematyki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Droga Krzyżowa dla kobiet (25 marzec 2015)

Parafia Św. Wojciecha w Przasnyszu zaprasza kobiety do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej Przasnysz - Rostkowo
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I Dzień Wiosny w SP nr 5 (25 marzec 2015)

Dnia 20 marca 2015 r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej nr 5 odwiedzili Nadleśnictwo Przasnysz. Powodem wizyty było zorganizowanie lekcji przyrody dla dzieci z okazji Dnia Wróbla.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Witajcie ! (25 marzec 2015)

Jestem Jakub i przyszedłem na świat w przasnyskim szpitalu 8 marca 2015 roku o godz. 22:05 ważąc 3300 g i mierząc 54 cm. Zobaczcie jak pięknie wyszedłem na fotografii. Zajrzycie do działu "Wschodzące Słoneczka" by zobaczyć inne wspaniałe dzieciaki...
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nieodpłatny sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych z Przasnysza (24 marzec 2015)

Burmistrz Przasnysza informuje, że przy współpracy z Polskim Towarzystwem Osób Niepełnosprawnych rozpoczął kolejny etap przekazywania nieodpłatnie sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MBP: Biblioteka klasztorna (24 marzec 2015)

fot. Monika Sobierajewska
Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu w porozumieniu z ojcem Wiesławem Wiśniewskim - proboszczem parafii rzymskokatolickiej św. Stanisława Kostki i przeorem zgromadzenia oo. Pasjonistów w Przasnyszu podjęła na terenie klasztoru prace związane z inwentaryzacją i porządkowaniem biblioteki klasztornej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wielkanocna Zbiórki Żywności już za nami (24 marzec 2015)

Wielkanocna Zbiórki Żywności już za nami, w sumie zebraliśmy 14 291 kilogramów różnorodnych produktów spożywczych, które darczyńcy zostawili w koszach zbiórkowych podczas ostatniego weekendu.
W Przasnyszu udało się zebrać prawię tonę!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Za spowodowanie wypadku odpowie przed sądem (24 marzec 2015)

W dniu 23.03.2015r w miejscowości Szczuki gm. Płoniawy Bramura doszło do wypadku drogowego , w którym poszkodowanym został mieszkaniec Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Świąteczne niespodzianki od Gminy Przasnysz (ZDJĘCIA) (24 marzec 2015)

Już niebawem do wybranych osób i instytucji z powiatu oraz województwa trafią niezwykłe świąteczne niespodzianki przesłane od władz Gminy Przasnysz. Będzie to nietypowe podziękowanie za dotychczasową współpracę – ale jednocześnie dowód, jakimi zdolnościami artystycznymi dysponują mieszkańcy naszej gminy. Każdy bowiem z tych świątecznych podarunków został przygotowany przez aktywnych członków lokalnej społeczności.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.25 s.