Poniedziałek, 29 maj 2017
Pogoda na dziś:
temp. 22 °C
temp. odcz. 23 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Uczeń z pasją w przasnyskim Gimnazjum: Mateusz Zieliński (29 maj 2017)

Historia jest świadkiem czasów, światłem prawdy, życiem pamięci, nauczycielką życia.
Cyceron


Choć Mateusz Zieliński z III i planuje w przyszłości zgłębiać tajniki informatyki i pokrewnych jej nauk ścisłych, nie przeszkadza mu to jednak rozwijać się w innych kierunkach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Artur Sławski mistrzem międzypowiatowym! (29 maj 2017)

Artur Sławski, uczeń Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej, wygrał niedawno zawody powiatowe w skoku w dal i zakwalifikował się do etapu międzypowiatowego, który odbył się 27 maja w Kadzidle. Artur po raz kolejny nie zawiódł i w cuglach wygrał rywalizację także na tym etapie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Święto patrona i… rodzin w Bogatem (29 maj 2017)

Zespół Szkół w Bogatem jak co roku w maju obchodzi święto patrona – Marszałka Józefa Piłsudskiego. Z tej okazji swoje święto miała zarówno szkoła, jak i uczniowie oraz rodzice skupieni wokół tej placówki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XIII Ogólnopolski Zlot Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osiecznicy (29 maj 2017)

W dniach od 18 do 21 maja 2017 r. delegacja uczniów wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu uczestniczyła w XIII Ogólnopolskim Zlocie Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osiecznicy. W zlocie wzięło udział 18 szkół z całej Polski oraz Kawalerowie Orderu Uśmiechu: p. Marek Michalak, p. Lech Krychowski, p. Gerhard Schulz, p. Krzysztof Bramorski, p. Kazimierz Pleśniak, p. Zofia Marcinek, p. Ryszard Kiełek i ks. Piotr Sadkiewicz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Działania „Alkohol i Narkotyki” (27 maj 2017)

28 maja po raz kolejny Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu przeprowadzi działania pod hasłem „Alkohol i Narkotyki”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Z ostatniej chwili: Tragedia podczas skoku ze spadochronem (aktualizacja) (26 maj 2017)

Jak przed chwilą dowiedział się portal eprzasnysz.pl podczas zajęc spadochronowych w Przasnyszu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęło dwóch skoczków skaczących w tandemie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (17)Brązowy medal dla przasnyskich policjantów (26 maj 2017)

W V Ogólnopolskich eliminacjach Ratowników Policyjnych z udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy przasnyscy policjanci zajęli III miejsce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Spotkanie informacyjne w Urzędzie Skarbowym - zaproszenie (26 maj 2017)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 08.06.2017 r. o godz 10.00 w Urzędzie Skarbowym w Przasnyszu
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing” (ZDJĘCIA) (26 maj 2017)

W czwartek, 25 maja po raz drugi w przasnyskim Gimnazjum odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przegląd twórczości artystycznej "Pokaż swój talent" - zgłoszenia (26 maj 2017)

Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” przyjmuje zgłoszenia do corocznego przeglądu twórczości artystycznej "Pokaż swój talent", który odbędzie się 21 czerwca w świetlicy gimnazjum.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wędkarski Dzień Dziecka 2017 - zaproszenie (25 maj 2017)

Koło PZW nr 70 w Przasnyszu serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku do 15 lat wraz z rodzicami i opiekunami na Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się 4 czerwca na zbiorniku Łoje.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Recital w wykonaniu Jarka Wajk - zaproszenie (25 maj 2017)

Publiczne Gimnazjum w Przasnyszu zaprasza na autorski recital w wykonaniu Jarka Wajk
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Open Farm w Sierakowie (ZDJĘCIA) (25 maj 2017)

W miniony weekend na terenie lotniska w miejscowości Sierakowo odbyły się I Ogólnopolskie Targi Rolnicze OPEN FARM. Na targach zaprezentowano nowoczesne maszyny rolnicze, wystawę rolniczą, a także można było zakupić rośliny
na kiermaszu ogrodniczym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka w Krzynowłodze Małej - zaproszenie (25 maj 2017)

Zapraszamy na Dzień Dziecka do Krzynowłogi Małej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Piąty Przasnyski Jarmark Staropolski (ZDJĘCIA) (25 maj 2017)

Już po raz piąty przasnyszanie spotkali się na przasnyskim rynku, aby wziąć udział w Jarmarku Staropolskim. Tego dnia można było zobaczyć wszystko, co jest związane z rzemiosłem oraz życiem w dawnym Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzowie pięknego czytania w przasnyskim Gimnazjum (25 maj 2017)

22 maja, już po raz trzynasty w Publicznym Gimnazjum w Przasnyszu, odbył się szkolny konkurs "O Pióro Dyrektora Szkoły".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Maraton ZUMBY w MDKu (ZDJĘCIA) (25 maj 2017)

Od ubiegłego roku w Miejskim Domu Kultury odbywają się zajęcia z Zumby, czyli tańca zainspirowanego z połączeń elementów tańca latynoamerykańskiego oraz fitness. Prowadzi je Renata Jadkowska - Terpsychora Dance Studio.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)LO: ERASMUS - PRZASNYSZ 2017 (25 maj 2017)

Po 4 wyjazdach ponad 70 naszych uczniów do Francji, Belgii i Niemiec – przyszedł czas na rewizytę. Tym razem, po refleksjach związanych z przyczynami i okrucieństwem obu wojen światowych, mieliśmy się pochylić nad okresem, który przeszedł do historii pod nazwą „zimna wojna” oraz rolą „Solidarności” w procesach, które na trwale zmieniły zimnowojenny obraz świata. Mówiąc krótko, nadszedł czas na Polskę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Basen w Przasnyszu, czy marzenia mieszkańców mogą się spełnić? (24 maj 2017)

Niestety nie ma szans na basen rekreacyjny ponieważ taki basen już w powiecie mamy. Są jednak duże szanse na budowę zespołu basenowego dostosowanego do potrzeb uprawiania sportów pływackich przez dzieci i młodzież.
+ czytaj dalej + wasze opinie (11)Sukcesy uczniów z przasnyskiej "Jedynki" (24 maj 2017)

„Ucz się, ucz, bo nauka to potęgi klucz...” jest to ponadczasowy fragment wiersza, a właściwie rad, Ignacego Balińskiego, prawnika i poety, który zwracając się do swoich synów pisał tak:
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.