Poniedziałek, 24 październik 2016
Pogoda na dziś:
temp. 8 °C
temp. odcz. 7 °C
wiatr 6 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Promocję III tomu "Rocznika Przasnyskiego" - zaproszenie (24 październik 2016)

Zapraszamy na promocję III tomu "Rocznika Przasnyskiego", która odbędzie się w Muzeum Historycznym w Przasnyszu w dniu 28 października 2016 r. o godzinie 18.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Medal im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego - zgłaszanie kandydatur (24 październik 2016)

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Medalu im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego !
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)W Przasnyszu rozbrzmiał doniosły głos Ryszarda Morki (22 październik 2016)

16 października 2016 r. z okazji 38. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża, Niepubliczne Centrum Kształcenia EDUKATOR wraz z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Przasnyszu, zorganizowało koncert wybitnego artysty Ryszarda Morki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Tylko na ePrzasnysz.pl: Koncert na Dzień Nauczyciela (ZDJĘCIA) (22 październik 2016)

Już po raz drugi uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu zagrali dla swoich nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysty koncert odbył się 17 października na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko na ePrzasnysz.pl: Biskup modlił się za chorych oraz wszystkich pracowników służby zdrowia (ZDJĘCIA) (22 październik 2016)

We wtorek wszyscy wierni, ale przede wszystkim pracownicy służb medycznych oraz chorzy wspominali św. Łukasza, który jest patronem lekarzy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Krzynowłoga Mała: Kraina iluzji – wycieczka na serio! (22 październik 2016)

11 października uczniowie klas IV–VI z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej wyjechali na jednodniową wycieczkę do Farmy Iluzji. I choć miejsce docelowe mogło wywoływać wątpliwości, co jest prawdą, a co fikcją – sama wyprawa była jak najbardziej serio.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Odblaski to błysk troski o siebie i swoich najbliższych (21 październik 2016)

Bardzo często piesi uważają, że jak widzą jadący samochód, jego światłą to są widoczni dla kierującego pojazdem. Powinni wiedzieć, że szczególnie w okresie jesienno- zimowym późnym popołudniem, w nocy, przy złej pogodzie pieszy ubrany w ciemną odzież jest widziany przez kierującego samochodem z odległości około 20 metrów, jeśli ma na sobie jasne ubranie – 50 metrów, jeżeli ma na sobie elementy odblaskowe – z odległości większej niż 150 metrów !
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Święto pieczonego ziemniaka w Bartnikach (21 październik 2016)

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz we współpracy z grupą nieformalną z Bartnik zorganizowało w połowie października „Święto pieczonego ziemniaka”. Impreza ta była przeznaczona dla wszystkich mieszkańców sołectwa Bartniki oraz gminy Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tylko na ePrzasnysz.pl: Zakończenie sezonu motocyklowego (ZDJĘCIA) (21 październik 2016)

Po raz kolejny motocykliści zarówno z klubu AMK Rzemieślnik oraz z całej Polski wzięli udział imprezie kończącej sezon motocyklowy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Poniósł śmierć leżąc na drodze. (21 październik 2016)

52-letni mężczyzna poniósł śmierć w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Zawodzie w Przasnyszu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Tylko na ePrzasnysz.pl: Sprzedać czy wybudować parkingi? (20 październik 2016)

Podczas ostatnich komisji Rady Miasta Przasnysz omawiano temat sprzedaży nieruchomości, która jest położona przy ulicy Makowskiej w Przasnyszu. Podczas burzliwej dyskusji ostatecznie podjęto decyzję o losie spornego kawałka terenu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (13)Czernice Borowe: Spotkanie autorskie z Jackiem Getnerem (20 październik 2016)

12 października 2016 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czernicach Borowych odbyły się dwa spotkania autorskie, na których gościliśmy Pana Jacka Getnera – pisarza, scenarzystę i dramaturga.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„DZIEŃ PAPIESKI” w ZSP (20 październik 2016)

„Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.” To właśnie ta pieśń rozpoczęła kolejny Dzień Papieski w ZSP w Przasnyszu. 12 października 2016 roku o godzinie 11.30 na sali gimnastycznej odbył się apel upamiętniający wielkiego Polaka jakim był Jan Paweł II.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Zakaz spożywania wody surowej (20 październik 2016)

Urząd Gminy Krzynowłoga Mała informuje mieszkańców, iż w związku z wystąpieniem bakterii grupy coli zostanie przeprowadzone chlorowanie sieci wodociągowej w miejscowościach zaopatrywanych w wodę ze Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Świniary. W związku z powyższym należy spożywać wodę wyłącznie po przegotowaniu. Zakaz spożywania wody surowej obowiązuje od 19.10.2016 r. do odwołania.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ryzykowna jazda 21-latka (20 październik 2016)

Policjanci z Krasnego zatrzymali jeżdżącego bez uprawnień 21-letniego mieszkańca gm. Czernice Borowe. Mężczyzna usiłował oszukać policjantów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (20 październik 2016)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Święto Patrona - Świętem Liceum (20 październik 2016)

Dzień Edukacji Narodowej przypadający 14 października szczególną estymą musi być darzony przez społeczność szkolną przasnyskiego liceum. Musi – skoro jego patronem jest Komisja Edukacji Narodowej!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyscy nauczyciele nagrodzeni w Ostrołęce (20 październik 2016)

W dniu 18.10.2016 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce obyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas spotkania odznaczono i nagrodzono nauczycieli oraz pracowników oświaty z terenu działania ostrołęckiej delegatury kuratorium. Nie zabrakło też życzeń oraz prezentacji artystycznych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)„Dzień Komisji Edukacji Narodowej” w przasnyskim ZSP (ZDJĘCIA) (19 październik 2016)

Dzień Komisji Edukacji Narodowej jest bez wątpienia jednym z najważniejszych świąt obchodzonych przez szkołę ZSP w Przasnyszu. Dla uczniów jest to znakomita okazja do pokazania swoim opiekunom jak ważną rolę pełnią w ich życiu. Pedagodzy nie tylko przekazują im swoją wiedzę, ale stwarzają również drugi dom, gdzie młodzież wkracza w dojrzałość i odpowiedzialność.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Interwencje Straży Pożarnej od 12 do 18 października 2016 r. (19 październik 2016)

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.