Poniedziałek, 26 styczeń 2015
Pogoda na dziś:
temp. -4 °C
temp. odcz. -7 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,12%)
3,75 zł
(+0,01%)
5,63 zł
(+0,03%)
 
 

Odzyskano koła pochodzące z kradzieży (26 styczeń 2015)

Policjanci z Posterunku Policji w Krasnem  przedstawili zarzut paserstwa 35 letniemu mieszkańcowi Glinojecka, który kupił koła do audi pochodzące z kradzieży. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z seniorami w Dniu Babci i Dziadka (26 styczeń 2015)

21 stycznia 2015r w dniu  „Dnia Babci i Dziadka”  w  siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatem przasnyscy policjanci spotkali się z seniorami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Dzień z ryczałtem” w Przasnyszu (26 styczeń 2015)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu zaprasza w dniu 29 stycznia 2015r. do siedziby urzędu przy ul. Świerkowej 3 w Przasnyszu na akcję „Dzień z ryczałtem”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Poznawanie kraju najlepiej zacząć od siebie (26 styczeń 2015)

Nikt nie twierdzi, że krajoznawstwo musi się kojarzyć tylko z dalekimi eskapadami na drugi koniec świata. Czasami wystarczy rozejrzeć się po najbliższej okolicy, by dowiedzieć się wielu pożytecznych rzeczy. Z takiego właśnie założenia wyszli uczniowie z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej, którzy niedawno wzięli udział w ciekawej wyprawie po lokalnych bezdrożach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Powiatowe zawody w unihokeju (26 styczeń 2015)

W weekend rozpoczynający ferie (17 i 18 stycznia) w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej odbyły się powiatowe zawody szkół podstawowych w unihokeju. Dobrze wypadli w nich zawodnicy i zawodniczki z naszej gminy – w obu przypadkach udało się wywalczyć trzecią lokatę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Babci i Dziadka w Romanach-Seborach (26 styczeń 2015)

W szkole podstawowej w Romanach Seborach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Każdego roku odbywają się w tej szkole przedstawienia na które tłumnie przybywają główni „bohaterowie” wspomnianego święta. I tego dnia jest mnóstwo uśmiechów, wzruszeń i radości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wyjazd na lodowisko do Warszawy (26 styczeń 2015)

Dnia 09.01.2015r. nauczyciele wychowania fizycznego z Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu p. Aneta Serafin, p. Beata Mętrykowska i p. Aldona Soszyńska kolejny raz zorganizowały wyjazd na lodowisko do Warszawy w ramach akcji „Zimowy Narodowy".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)IV ETAP ZIMNAR (25 styczeń 2015)

W czwartym etapie uczestnicy ZiMNaRa doczekali się zimowej aury. Delikatny mróz i niewielka warstwa śniegu pokrywająca trasę wywołały wśród uczestników niezwykły entuzjazm.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Zaproszenie na wernisaż wystawy (25 styczeń 2015)

Herman Ottó Muzeum w Miskolcu i Muzeum Historyczne w Przasnyszu zapraszają na otwarcie wystawy "Śladami Husytów. Średniowieczne zamki na Węgrzech" , które odbędzie się 28 stycznia 2015 roku (środa) o godzinie 14.00 w siedzibie muzeum w Przasnyszu, ul. Rynek 1 (Ratusz)
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Babcie i dziadkowie w Bajkowym Przedszkolu (ZDJĘCIA) (24 styczeń 2015)

W Bajkowym Przedszkolu w Przasnyszu odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli szczególni gości - babcie i dziadkowie przedszkolaków. Każda z grup przygotowała krótką część artystyczną. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w „Skrzacie”. (24 styczeń 2015)

Przedszkolaki w minionych dniach w progach przedszkolnych gościły swoich kochanych dziadków. Dzieci chcąc wyrazić swoją miłość i  przywiązanie do najbliższych przygotowały odświętną akademię, którą przedstawiły swoim najbliższym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nie dostosowali prędkości jazdy - spowodowali wypadki (24 styczeń 2015)

Złe warunki na drodze i brak wyobraźni oraz zdrowego rozsądku u kierowców często skutkują wypadkami drogowymi takimi jak...
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Zimowy konkurs fotograficzny - zdjęcia Czytelników (24 styczeń 2015)

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zimowych zdjęć, które otrzymaliśmy od naszych Czytelników. Zachęcamy do fotografowania i dzielenia się swoją twórczością. Czekamy na kolejne zdjęcia!
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Darmowy kurs pierwszej pomocy - zapraszamy! (24 styczeń 2015)

Chcesz nauczyć się udzielać pomocy przedmedycznej w nagłych sytuacjach? Zapisz się na darmowy kurs pierwszej pomocy! Organizatorem akcji jest portal ePrzasnysz i Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Zwrot podatku akcyzowego (24 styczeń 2015)

Informujemy rolników o możliwości odzyskania części kosztów poniesionych na zakup oleju napędowego do produkcji rolnej. W tym celu należy złożyć wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego w Urzędzie Gminy w Krzynowłodze Małej ( pok.Nr.8).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PUP: Porady grupowe (24 styczeń 2015)

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza do udziału w poradach grupowych organizowanych przez doradców zawodowych
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Czernice Borowe: Odśnieżanie dachów i chodników (23 styczeń 2015)

W z związku z utrzymującymi się intensywnymi opadami śniegu, zwracam się z apelem do wszystkich właścicieli i zarządców budynków na terenie Gminy Czernice Borowe o odśnieżanie dachów budynków, aby zapobiec katastrofom budowlanym. Apeluję również o bieżące odśnieżanie chodników wzdłuż posesji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)MBP: Ferie w Filii nr 2 (23 styczeń 2015)

W Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej trwają zajęcia dla dzieci. W ciągu pierwszego tygodnia ferii, tradycyjnie, odwiedziło nas dużo dzieciaków, z którymi wspólnie czytaliśmy, bawiliśmy się i uczyliśmy, a na amatorów zmagań sportowych czekał stół do gry w ping-ponga.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs fotograficzny dla Czytelników ePrzasnysz (23 styczeń 2015)

Redakcja portalu ePrzasnysz zaprasza wszystkich Czytelników do udziału w konkursie fotograficznym. Wystarczy zrobić ciekawe zimowe zdjęcia w Przasnyszu lub okolicy i wysłać na adres eprzasnysz@wp.pl wraz ze zgodą na publikację i wykorzystanie zdjęć przez nasz portal.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów gminy Krzynowłoga Mała (22 styczeń 2015)

Dnia 26 stycznia r. o godz. 14.00 w Świetlicy Wiejskiej w Kakach - Mroczkach odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.25 s.