Niedziela, 26 luty 2017
Pogoda na dziś:
temp. 3 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 15 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nasz news: Warsztaty kulinarne w przasnyskim "Zespole"  (ZDJĘCIA) (26 luty 2017)

Podczas minionych ferii zimowych nauczyciele pracujący w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu zaproponowali dla swoich uczniów oraz gimnazjalistów udział w warsztatach kulinarnych. Zajęcia poprowadziły Aldona Włodarczyk, Irena Dołęga, Zofia Janowska, Agnieszka Zawiszyńska, Agnieszka Olbryś oraz Katarzyna Goś-Góralczyk, nauczycielki w klasach o profilach gastronomicznych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czernice Borowe: Spotkanie autorskie z dr Markiem Sikorskim (26 luty 2017)

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych zaprasza na spotkanie autorskie dla dorosłych z dr Markiem Sikorskim, które odbędzie się 7 marca 2017 r. o godz. 16.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Catering dietetyczny Healthy Food dostepny również w Przasnyszu i okolicach !!! (25 luty 2017)

Catering dietetyczny na dowóz w Przasnyszu, Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie i okolicach.

Healthy Food powstało z połączenia pasji do zdrowego jedzenia oraz gotowania. To wyjątkowa przestrzeń, w której słowo „dieta” zyskuje zupełnie nowe znaczenie. Jeśli myślisz o niej jako o wielu wyrzeczeniach i jałowych posiłkach., pomożemy Ci zmienić zdanie! Nasz catering pudełkowy pozwoli Ci odkryć, że jedzenie może być zarówno dobre dla Twojego organizmu, i jednocześnie wyjątkowo smaczne. Nie wierzysz? Dieta do domu od Healthy Food czeka właśnie na Ciebie!
+ czytaj dalejW. Trochimiuk: „Półprawda jest gorsza niż kłamstwo” (25 luty 2017)

Oczywiście opublikowane dokumenty potwierdzają fakt, że projekt ronda przy ul. Orlika został wykonany i opłacony przez Starostwo, ale było to w 2007 roku. Od tamtego czasu minęło 10 lat czyli projekt ten bardzo dawno temu stracił swoją ważność i w żaden sposób nie może być wykorzystany do budowy ronda w 2017/18 roku. Czyli w dalszym ciągu twierdzę, że Starostwo nie wykonało projektu, który może być podstawą do wybudowania ronda przy ul. Orlika.
+ czytaj dalej + wasze opinie (15)Nasz news: Rajd Pieszy Szlakami Lutowej Bitwy Przasnyskiej (ZDJĘCIA) (25 luty 2017)

W ubiegłą niedzielę około 40 osób wzięło udział w III Rajdzie Pieszym Śladami Lutowej Bitwy Przasnyskiej, którego organizatorem była Grupa Rekonstrukcji Historycznej 14 Pułk Strzelców Syberyjskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Nasz news: Choinka w Jednorożcu (ZDJĘCIA) (24 luty 2017)

W "Tłusty czwartek" Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Jednorożeckiej, które współpracuje z Bankiem Żywności w Ciechanowie zorganizowało dla dzieci rodziców, którzy korzystają z ich pomocy zabawę choinkową.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krav maga dla DZIECI (23 luty 2017)

SPARTA KRAV MAGA zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat na zajęcia Samoobrony dla Dzieci. Treningi będą odbywały się w każdą niedzielę w godzinach 15:00-15:45.
Start: 5 marca
Przasnysz, ul. Osiedlowa 6
Niedziela 15:00-15:45
+ czytaj dalejNajważniejsze są ronda, ale czy na pewno? (23 luty 2017)

„Półprawda jest gorsza niż kłamstwo”, napisał Sławomir Czaplicki. 07.02.2017, Gazeta w Przasnyszu. A dzisiaj przeczytałem tekst na oficjalnej stronie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu i aż mnie pot oblał.
+ czytaj dalej + wasze opinie (41)W Przasnyszu powstaną kolejne dwa ronda (22 luty 2017)

25 października 2016 r. Burmistrz Przasnysza z Kierownikiem Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Krzysztofem Bieńkowskim spotkał się z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Ministrem Jerzym Szmitem. Celem spotkania było omówienie przebudowy drogi krajowej na odcinku przebiegającym przez Miasto Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (39)Dotacja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Muzeum Historycznego w Przasnyszu (22 luty 2017)

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotację Muzeum Historycznemu w Przasnyszu aplikującemu z wnioskiem Z kart historii Przasnysza. Wystawa czasowa z okazji 590 rocznicy nadania praw miejskich z programu Wspieranie działań muzealnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyszanin jechał zniszczonym Dafem. Zamontował... "domowe" okno (ZDJĘCIA) (22 luty 2017)

Policjanci z białostockiej drogówki zatrzymali pod Białymstokiem uszkodzoną, ale wciąż samodzielnie się poruszającą ciężarówkę. Aby ułatwić sobie prowadzenie pojazdu kierowca zamontował w miejsce pobitej przedniej szyby „domowe” okno. Pomysłowego 38-latka policjanci ukarali mandatem i zatrzymali dowody rejestracyjne ciągnika i naczepy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)ZBIÓRKA KRWI POD HASŁEM „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ” (22 luty 2017)

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu wspólnie z Powiatową Państwową Strażą Pożarną organizują zbiórkę krwi pod hasłem „spoKREWnieni” służbą. Patronat nad ogólnopolską akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Pomogli mężczyźnie narażonemu na wychłodzenie (22 luty 2017)

Dzielnicowy oraz pracownik socjalny uratowali 47 letniego mężczyznę, który mieszkał w domu bez ogrzewania i szyb w oknach. Mężczyźnie groziło wychłodzenie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sprawcy kradzieży w „CENTRUM CHIŃSKIM” zatrzymani w pościgu (22 luty 2017)

Policjanci z Chorzel zatrzymali po pościgu czterech sprawców kradzieży ubrań w galerii handlowej. Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia. W zatrzymaniu brał aktywny udział policjant w czasie wolnym od służby.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Dni Otwarte w Językowej Szkole Podstawowej nr 5 (22 luty 2017)

Zapraszany wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte w Językowej Szkole Podstawowej nr 5 ul. Szosa Ciechanowska 6, które odbędą się 21 marca 2017 r. o godzinie 16.30 w Auli SP 5
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZSP: Warsztaty kulinarne dla uczniów Gimnazjum (ZDJĘCIA) (22 luty 2017)

Uczniowie klas I i II Technikum żywienia i usług gastronomicznych zaprosili na kulinarną przygodę swoich młodszych kolegów z gimnazjum.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nieodpłatny sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych z Przasnysza (22 luty 2017)

Burmistrz Przasnysza informuje, że przy współpracy z Polskim Towarzystwem Osób Niepełnosprawnych rozpoczął kolejny etap przekazywania nieodpłatnie sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Prelekcja historyczna Bartosza Drejerskiego pt. "Poakowskie podziemie niepodległościowe na Północnym Mazowszu" (22 luty 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na prelekcję historyczną Bartosza Drejerskiego pt. " Poakowskie podziemie niepodległościowe na Północnym Mazowszu" - Muzeum Historyczne w Przasnyszu, Rynek 1, 1 marca 2017 r, godz. 12.00
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Konkurs plastyczny na logo Przasnyskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę (22 luty 2017)

Komitet organizacyjny Przasnyskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę oraz Parafia św. Wojciecha w Przasnyszu ogłasza konkurs plastyczny na logo Przasnyskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę "Od Świętego Stasia Kostki do Maryi"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Poetycko-muzyczne "Pożegnanie Karnawału" - zaproszenie (22 luty 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na program poetycko-muzyczny pt. "Pożegnanie Karnawału", który odbędzie się w dniu 26.02.2017r godz. 16.00 w Klubie Otwartego Umysłu MDK, w wykonaniu Grupy Historyczno - Literackiej "STYL" Jana Chmielewskiego oraz uczniów Ogniska Muzycznego MDK
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.10 s.